Практика (2014) дивитися онлайн

Додано 29 квітня 2020 Оригинальная дорожка 1-2 сезон 40 серія

Про серіал Практика (2014) українською мовою:

Телевізійний серіал, якому його російські кіновиробники дали назву «Практика», показується в ефірі з 2014 року. Це історія про життя жінки-хірурга однієї з тульських лікарень. Їй належить змінити своє життя з приходом нового керівника. Групою творців серіалу, сценаристами Наталією Гласенко, Катериною Латановой і Олексієм Беляковым, продюсерами Олексієм Моїсеєвим та Олегом Пигановым, а також режисером Андрієм Сілкіним, відзняті сорок серій кінострічки, з тривалістю кожної з них близько 50 хвилин. Телесеріал вперше показаний в ефірі 1 вересня 2014 року.

Телевізійний серіал, який його автори назвали «Практика», розповість своїм глядачам про те, як нелегко працювати тим, хто постійно бореться за порятунок життів інших людей. Одна з таких працівників - наша головна героїня Євгенія Соколова. В її житті все благополучно, і все влаштовує жінку. Вона є прекрасним працівником. І їй дуже подобається її робота. Адже тут і колеги, і пацієнти дуже добре ставляться до нашої головної героїні. Але в один день змінюється вся така тиха і спокійна життя, якщо її можна так назвати, цієї клініки. Сюди з Москви приїхав новий призначений завідувач.

У нього один - столичний міністр, а сам Ілля Соколов вважає, що може в цьому житті все. І співробітники в лікарні повинні його слухати і йому підкорятися. Тепер в лікувальному закладі панують нові порядки і правила. Але чи такий страшний насправді цей чоловік? Можливо, і він не позбавлений доброти і теплоти в характері. Головна героїня серіалу, хірург зі стажем, продовжує працювати в клініці. І волею-неволею ближче знайомиться з новим керівником. З часом вони починають відчувати один до одного симпатію. А можливо, їх чекає щось більше, ніж дружба? І Євгена знайде нову любов.

Запропонована на нашому сайті онлайн-версія драматичної історії в телесеріалі, названому його авторами «Практика», сподобається шанувальникам цього жанру і, можливо, знайде нових глядачів. А в житті ми Вам бажаємо, незважаючи ні на які обставини, залишатися оптимістами і вірити в краще!
Практика (2014)

Дивитися серіал Практика (2014) в хорошій якості

Практика (2014)Практика (2014)Практика (2014)

Практика (2014) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.