Кордон слідчого Савельєва (2013)

Кордон слідчого Савельєва (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Кордон слідчого Савельєва (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Кордон слідчого Савельєва (2013) українською мовою:

У телевізійному детективному серіалі під назвою «Кордон слідчого Савельєва», який з'явився в 2013 році завдяки спільній роботі російських і українських кінематографістів, глядачам належить побачити розповідь про професійному детективі, який хоче залишити своє колишнє місце роботи і відправитися жити в рідне місто. Авторами кінострічки продюсером Сергієм Сендыком, режисером Сергієм Крутиным і сценаристом Василем Лозою створена дванадцятисерійная картина, в кожній з яких тривалість склала майже 50 хвилин. Перший показ телесеріалу відбувся в ефірі 4 лютого 2013 року.

Головний герой телевізійного серіалу «Кордон слідчого Савельєва» працює у великому мегаполісі сищиком. І ось, після не дуже приємних подій у своєму житті, він, уродженець невеликого провінційного міста, приймає рішення про повернення в рідні краї. Але цьому противиться кращий друг головного героя і, за сумісництвом його начальник, який крім дружніх почуттів розуміє, наскільки високий рівень професіоналізму має Савельєв. І ось керівник починає штучно затягувати підписання рапорту. Але нашого слідчого цим не візьмеш. Адже після розлучення, що відбулося близько року тому, життя у великому місті вже не приваблює чоловіка. Він хоче повернутися в місто дитинства. І, все-таки наполіг на своєму, начальник підписує головному герою необхідні документи, і Савельєв їде на батьківщину.

Тут все для нього дихає довгоочікуваним теплом, а найголовніше - тут він має можливість у будь-який час відвідувати кордон і насолоджуватися прекрасним повітрям і природою. Але, навіть виїхавши далеко, професійні навички не залишають головного героя. Він іноді допомагає місцевому прокурору і однокашнику Чераневу, який не може не скористатися таким вигідним сусідством. Але, що найголовніше, саме в рідному місті наш головний герой зустріне свою справжню любов.

Пропонуємо до захоплюючого захоплюючого перегляду на нашому сайті телевізійний серіал «Кордон слідчого Савельєва» в режимі онлайн. З надією на Ваші найкращі враження від перегляду і побажаннями добрих звісток і виправданих сподівань в житті!

Жанр: детективи
Рік випуску: 2012
Режисер: Сергій Крутін
Актори серіалу: Дмитро Марьянов, Олександр Андрієнко, Михайло Жигалов, Любов Толкаліна, Ада Роговцева, Нонна Гришаєва, Євген Єфремов, Олена Турбал, Злата Швець-Скальская, Сергій Фролов

Дивитися серіал Кордон слідчого Савельєва (2013) в хорошій якості

Кордон слідчого Савельєва (2013)Кордон слідчого Савельєва (2013)Кордон слідчого Савельєва (2013)

Кордон следователя Савельева (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.