Розділ фільми 2016 року онлайн

Кожен рік кінематографісти дивують шанувальників кіно жанрів різноманітними новинками. 2016 рік не є винятком. Хтось віддає перевагу для перегляду кіноновинок відвідувати кінотеатри, хтось чекає показу по телевізору. Завдяки розвитку сучасних технологій з'явилася можливість переглядати фільми вдома. До послуг глядачів представлено онлайн-кінотеатри. Тут будь-який кіноман зможе підібрати собі фільм за смаком.

Наш онлайн-кінотеатр пропонує своїм глядачам кращі новинки кіно 2016 року. У нас запропоновані тільки найсвіжіші релізи у відмінній якості. Тепер не варто відстоювати багатогодинні черги в каси кінотеатрів. Досить включити комп'ютер, зручно розташуватися на улюбленому дивані і насолоджуватися кращими новинками цього року у хорошій якості. До уваги глядачів представлено кращі фільми 2016 року. Серед великої кількості прем'єр особливо хочеться виділити декілька.

Весна 2016 року піднесе всім кіноманам безліч сюрпризів. Здебільшого це будуть фільми, присвячені героям коміксів та комп'ютерних ігор. Використовуються спецефекти вже говорять самі за себе. Такі фільми просто недозволено дивитися в поганій якості. Всі фільми 2016 року дивіться онлайн безкоштовно на нашому кіно порталі. Однією з найбільш очікуваних кіноновинок цієї весни (квітень) стане фільм «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості». Інтерес до супер героїв не згасне ніколи. Він підтримується потужними спецефектами, які використовуються у фільмах, грою талановитих акторів, масштабними битвами, у кінці яких добро неодмінно переможе зло.

У травні 2016 потрясе світ одразу дві кінопрем'єри. Фільм «Перший месник: Протистояння» Є продовженням гучних «Месників». Тепер уряд хоче підпорядкувати собі всіх супергероїв, змусивши їх пройти реєстрацію. Але, природно, цього не хочуть підкорятися деякі герої і створюють свою лігу боротьби. У новому фільмі перед глядачем крім улюблених персонажів з'являться нові, але давно відомі герої. А хто саме, покаже час.

Шанувальників комп'ютерних ігор травень порадує виходом довгоочікуваної екранізації «Варкрафт». Цей фільм шанувальники гри чекають уже 10 років і ось їхні мрії збулися. Дія фільму розгортають в локаціях, давно досліджених прихильниками гри. Люди і орки постануть перед нами у всій красі. У фільмі неможливо виділити хороших чи поганих, всі герої рівнозначні. Приголомшливі спецефекти, ідеальна графіка, хитромудрий сюжет – ніщо не залишить вас байдужим. Цей фільм просто не представляється можливість дивитися в поганій якості. Цього не повинно бути в апріорі. Хочете дивитися нові фільми 2016 в хорошій якості, тоді ласкаво просимо на наш сайт. Кінець літа також обіцяє бути спекотним. На суд глядачів з'явиться «Загін самогубців». Тепер на арену виходять супер лиходії. Уряд дає їм шанс спокутувати свої гріхи, відправляючи їх на місію, з якою живими не всім судилося повернутися.