Дивитися мультфільми онлайн безкоштовно

Знаменитий російський клоун Олег Попов говорив: «У кожному серйозному дорослому живе маленька дитина». Напевно це дійсно так. Адже людей, які б не любили мультфільми не буває.

Так, кожне покоління виросло на своїх мультиках. Хтось поспішав на чергову серію «Ну, постривай», хтось засинав під «Чіп і Дейл поспішають на допомогу», а хтось фанатів від Йо Асакуры. Але ось, що цікаво - навіть якщо в дитинстві нас супроводжував кмітливий Заєць і простакуватий Вовк, ми, тим не менш, з задоволенням, разом зі своєю дитиною, спостерігаємо за перемогами відважного японського хлопчика на всесвітньому турнірі шаманів.

Багато хто з нас вже звикли дивитися мультфільми онлайн в хорошій якості в мережі. Це дає велику свободу вибору. Можна влаштувати сімейний перегляд і вибрати те, що подобається всім. Пінгвіни з «Мадагаскару» можуть слідувати за милою мавпою з «12 Папуг», а потім прийде час і милої дівчинки Моллі, яка дуже хоче повернути свого батька.

Мультфільми з-за океану

За останні роки кінематографісти порадували нас багатьма чудовими мультиками. Це і «Альфа і Омега. Клыкастая братва», що розповідає про пригоди, які довелося пережити вовкові Омега і вовчиці Альфі, і чергові пригоди мадагаскарських пінгвінів. Не менше радості доставили, як дорослим, так і дітям пригоди дурнуватих злодюжок Кьеля і Бенні, які дуже прагнуть точно втілити в життя геніальні задуми свого шефа Егона Ольсена, але чомусь з тріском провалюються. Мультфільм знятий кінематографістами Данії в 2010 році і дивитися його з серйозним обличчям просто неможливо.

Російські мультики найпопулярніші

Однак найбільш популярними в російському інтернеті залишаються російські мультфільми минулих років. На верхній сходинці п'єдесталу пошани, як завжди, легендарне «Ну, постривай!». Відразу за ним йдуть «Вінні-Пух», «Малюк і Карлсон», «Пес у чоботях» та ще ціла плеяда радянських мультфільмів. Всі вони доступні для скачування, так і для перегляду онлайн.

Розділ нашого сайту, на якому ви зараз знаходитесь, призначений для розміщення мультфільмів. Ми плануємо заповнити його найкращими мультиками з урахуванням уподобань наших відвідувачів. Всі фільми можна буде дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості. Ми впевнені, що зможемо підібрати для вас унікальну колекцію, яка підніме ваш настрій і змусить посміхнутися.