Наші Котики (2020) дивитися онлайн

Про фільм Наші Котики (2020) українською мовою:

2014 рік назавжди перевернув звичайне життя українців, та й у світову історію увійде початок війни Росії проти України в Донецькій і Луганській областях. Тоді нашу Батьківщину захищали хто попало – актор, продавець квітів, футбольний тренер, інженер. Одним словом – добровольці. Цим людям дали те, що було, а було тоді небагато... Особливо в порівнянні з озброєними до зубів "сусідами". Нехай війна далеко не веселе заняття, але тоді було над чим посміятися – наприклад, над тим, як ці волонтери, які вперше взявши зброю в руки, могли знищити елітний російський загін. Саме завдяки таким людям наша країна досі існує.

Повна назва фільму звучить як "Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з елементами тимчасового воєнного стану".

Дивитися фільм Наші Котики (2020) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися фільм Наші Котики (2020) в хорошій якості

Наши Котики (2020) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

На жаль не можна ні у кінотеатрі переглянути ні у мережі ... Скільки ще має років пройти щоб подивитися наше украінське кіно ?
от чому не пустити фільм для перегляду!? рюгзьге пускають по повній, а от українському - дорога закрита, а ще й коли моцкалів травлять - то взагалі ахтунг!
  • Alokin
  • offline
  • 2 травня 2020 08:43
  • +24
Хто скаже де подивитися цей фільм
Олександр,
Де ти його подивився?
Подивилися ми з чоловіком“Наші Котики” в кінотеатрі. Це просто б і м б а! Я вже давно в кіно не реготала так щиро і беззастережно! Дуже патріотичний та оптимістичний фільм: про серйозне, про наболіле, але з такою простотою і любов‘ю, що не залишить байдужим нікого. Фільм себе позиціонує, як чорна комедія трешу та стьобу, і мені, скоріше, хочеться провести паралель з Таксі та Таксі 2 (які я просто обожнюю), де здавалось би життєві ситуації доводяться до такого абсурду, що стає смішно вже від того, як герої виходять із них. А коли закохуєшся у героїв та починаєш за них дійсно переживати, то вже не можеш спинитися реготати вголос. Хтось може сказати, що жартувати над війною нам ще рано, але я погоджуюся із авторами фільму: через гумор та сатиру легше подолати страх та непевність у завтрашньому дні. А обстібали там дуже багато кого і чого! То треба просто бачити! Дуже рекомендую!
Я зареєструвався і не розумію чому не можу подивитися фільм " наші котики" Ви що його тільки за гроші в кінотеатрах пропонуєте?, який жах з точки патріотизму! Навпаки ви і інші провайдери повинні поширювати і давати змогу подивитись якось по більшій аудиторії.А то виходить ви є надто вкупі по відношенні до українців.Бабло вам вже повністю затьмило душу....
Де я можу подивитись
  • Greg62
  • offline
  • 26 березня 2020 20:16
  • +6
Де я можу подивитись
Клас,фільм бомба!

Клас , крутий фільм

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.