Дивитися трилери онлайн безкоштовно

Трилер. Що це таке? Як визначити цей жанр? Якщо виходити з дослівного перекладу англійського слова thrill, від якого пішла назва, то трилер це фільм, що викликає «сильні емоційні переживання». Але ж будь-яке гарне кіно повинно викликати емоції. І чим сильніше вони будуть, тим краще фільму. Значить трилер це просто гарне кіно.

Кращі зарубіжні трилери

Найчастіше до трилерів відносять детективні стрічки, що мають яскраве психологічне забарвлення. Дивитися такі фільми надзвичайно захоплююче заняття. Напевно багато хто ще пам'ятає колись дуже популярний «Основний інстинкт» . Цей фільм є характерним представником жанру трилер.

Із сучасних трилерів не можна не згадати «Чорний лебідь» з Наталі Портман. Картина, яку можна подивитися онлайн в хорошій якості на нашому сайті, розповідає про приму балетного театру. Шляхом довгих років наполегливої праці вона домоглася багато чого, але одного разу все, до чого вона прагнула, опиняється під загрозою. Що зробить для захисту свого світу сильна жінка? Про це розповідається в стрічці.

Кращі вітчизняні трилери

Говорячи про найбільш успішних російських трилерах не можна не сказати про фільм «Домовий». Його сюжет оповідає про двох діаметрально протилежних особистостях. Письменник, звиклим жити у світі своїх мрій і що опинився у творчій кризі, і найманого вбивцю на прізвисько «Домовий». Останній вирішує, що першому, для продовження кар'єри, потрібні яскраві відчуття і бере його з собою на чергове замовлення. Прем'єра фільму відбулася в 2008 році і сьогодні його можна дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості.

І, звичайно ж, ми всі з нетерпінням чекаємо вихід на екрани ще одного російського трилера - «Сутінкова варта». Він повинен продовжити розповідь про події, описані в знаменитих романах Лук'яненко та послужити основою двох перших картин серії - «Нічний дозор» і «Днівний дозор». Цього року Тимуа Бекмамбетов приступає до його зйомок і, як тільки фільм з'явитися в прокаті, його можна буде дивитися і онлайн безкоштовно .

Особлива увага приділяється трилерів. Це жанр цікавий багатьом і ми прагнемо постійно поповнювати свою колекцію. У ній представлені найцікавіші стрічки, зняті як російськими режисерами, так і випущені зарубіжними студіями . Ми впевнені, що кожен наш відвідувач знайде на цьому сайті «своє» кіно.