Барабани в ночі (2018)

Барабани в ночі (2018) дивитися онлайн

Про фільм Барабани в ночі (2018) українською мовою:

Фільм «Барабани в ночі» є сучасною варіацією мандрів Одіссея. На відміну від легендарного прототипу, який був відсутній тривалий час в рідних краях, Андреасу Краглеру довелося лише чотири роки провести далеко від дому. Дружина Ганна нічого не знала про долю чоловіка, який перебував такий довгий період в одному з проблемних регіонів африканського континенту. Як і у Пенелопи, дружини Одіссея, у жінки виникли складнощі з-за поклонників. У подружжя давньогрецького мандрівника були сотні наречених. Гнні у цьому плані пощастило більше, її розташування наполегливо домагався лише Фрідріх Мурх. Правда, жінці ставало все важче відбиватися від активних залицянь.

Фрідріху вистачало терпіння і сил робити чергові спроби. Він розумів, жінка, яка не знає, що сталося з Андреасом, вижив він незрозумілій і безглуздій війні, не зможе вічно чинити відчайдушний опір. Рано чи пізно неприступні бастіони Анни впадуть, тоді Фрідріх, який отримав своє, зуміє відчути насолоду тріумфу. Ганна і Мурх не здогадуються, Краглер вижив посеред великого пекла. Він повертається в рідні краї. В цей час Фрідріх вкотре взявся доглядати за Ганною. Здається, ще трохи, і жінка не зможе чинити опір. Дивіться фільм «Барабани в ночі» і побачите несподівану розв'язку цієї історії.

Дивитися фільм Барабани в ночі (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися фільм Барабани в ночі (2018) в хорошій якості

Барабани в ночі (2018)Барабани в ночі (2018)Барабани в ночі (2018)Барабани в ночі (2018)Барабани в ночі (2018)Барабани в ночі (2018)Барабани в ночі (2018)Барабани в ночі (2018)Барабани в ночі (2018)

Барабаны в ночи (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.