Дивитися драми онлайн безкоштовно

Драма. Це особливий жанр. У ньому найменше фальші. Він найбільше схожий на наше життя. Ці фільми не для всіх. Вони для тих, хто думає. Кого не приваблюють мільйони куль, випущені в бойовиках за рекордну кількість часу. Для тих, хто хоче бачити життя, таким, як воно є насправді. І може змінюватись.

Найвдалішими фільмами цього жанру, які вже можна дивитися онлайн безкоштовно і в хорошій якості, в останні роки стали : шведська картина «Субмарино» режисера Томаса Вітерберга , «Останнє літо в Бойто», виробництва Аргентини та Іспанії , а так само «Ліван» Самюеля Маоз (Великобританія , Ізраїль) .

У центрі першої картини доля двох братів. Один з них нещодавно звільнився з місця ув'язнення і важко переживає нерозуміння оточуючих. Свою самотність він топить в алкоголі і намагається «закачати» в тренажерному залі. Другий - вживає наркотики, через яких йому загрожує позбавлення опіки над власним сином. Розповідаючи про проблеми цієї родини, режисер наштовхує глядача на думку, що не все так добре в суспільстві, де кожному наплювати на кожного.

Другий фільм розповідає про непрості взаємини юної Джорджеліни , яка приїхала погостювати на ферму, і місцевого підлітка Маріо. Останній - серйозний, працьовитий юнак, життя якого затьмарена страшною таємницею . Її то й належить дізнатися Джорджеліні.

Найдраматичніша з вище перерахованих картин - «Ліван» Самюеля Маоз. Її так само вже можна дивитися онлайн безкоштовно і в хорошій якості. Вона знята в 2009 році і оповідає про події, що мали місце під час першої Ліванської війни. Ізраїльський підрозділ, до складу якого входить один танк, потрапляє в засідку. Танкісти, замуровані в бойовій машині, змушені спостерігати, як гинуть їхні товариші і ні чим не можуть їм допомогти.

З російських фільмів цього жанру особливої уваги гіден «Дике поле» режисера Михайла Калатозішвілі. У стрічці розповідається про долю молодого лікаря, який приїхав на роботу в невелике селище в 200 км від Алма - Ати. Життя місцевих жителів, відносини головного героя і його нареченої - все це сплітається в захоплюючий психологічний клубок. Фільм вийшов на екрани в 2008 році і сьогодні доступний для перегляду онлайн безкоштовно і в хорошій якості.

Крім вище перерахованих картин, в даному розділі нашого сайту будуть зібрані і інші шедеври вітчизняного і зарубіжного кіно цього жанру. Дивитися всі фільми можна буде онлайн, безкоштовно і в хорошій якості. Приємного вам перегляду .