Заснування: Осман 1-3 сезон дивитися онлайн

Kurulus: Osman

Додано 22 жовтня 2021 turok1990 1-3 сезон 3 серія

Про серіал Заснування: Осман 1-3 сезон українською мовою:

Після загибелі могутнього правителя Ертугрула влада переходить в руки його сина Османа Газі. Незважаючи на свій юний вік, герой готовий довести, що може керувати державою. З перших днів правління він стикається з безліччю перешкод. Однак саме зараз починається його становлення як одного з найбільш великих правителів, а територія сучасної Туреччини почне при ньому стрімко розширюватися і розвиватися.

Виявилося, що народ країни ще не налаштований до змін і не хоче брати участь в кровопролитних війнах. Тільки це не зупиняє государя. Умілий воїн долає будь-які опору, як зовнішні, так і внутрішні. Він зробить все, щоб захопити більшу частину Візантії, відкрити вихід до морів і створити хороші умови для торгівлі і вільного пересування. Прославити турецький народ і зробити його щасливим - ось головне завдання Османа.

Безстрашний боєць вміло веде своє військо вперед, захоплює нові території. Він не боїться смерті, тому є прикладом для наслідування своїх солдатів. Його поважають і не сміють йому суперечити. Зусилля цього султана приведуть до створення великої імперії, яка буде носити його ім'я - Османська Імперія.

Дивитися серіал Заснування: Осман 1-3 сезон 3 серія в хорошій якості

Заснування: ОсманЗаснування: ОсманЗаснування: Осман

Основание: Осман 1-3 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.