Фільми для дорослих, категорії глядачів (18+)

Представляємо Вашій увазі підбірку стрічок, які заборонено дивитися незміцнілим особам, кому ще не виповнилося 18. Такі вікові обмеження введені неспроста. Справа в тому, що захоплюючись екстремальною кінопродукцією, дорослі, просто зобов'язані берегти психіку дітей і захищати їх від шкідливої інформації. Вже чого-чого, а шкідливої інформації в неї хоч відбавляй.

Кращі не вульгарні фільми для дорослих в хорошій якості можуть містити нецензурну лайку, сцени вживання наркотиків і алкоголю, матеріали еротичного характеру, сцени насилля і невиправданої і зайвої жорстокості.

Яка ще заборонена інформація може міститися у фільмах 18+?


На це питання найкраще відповідає наше законодавство. На додаток до перерахованого вище, це може бути інформація, яка спонукає дітей та підлітків зробити які-небудь дії, що становлять загрозу їх життю та здоров'ю, а також та, що заперечує сімейні цінності, виправдовує протиправні дії і допустимість насильства.

Остановимся докладніше на конкретних стрічках, які увійшли в категорію дорослого кіно 18+. Так наприклад, у неї однозначно потрапив страшний хоррор «Я плюю на Ваші могили». Четверо відморозків зґвалтували і кинули помирати головну героїню, дівчину-письменницю, яка знімала будиночок у лісі на час написання роману. Вона вижила і почала мстити їм. Помста була настільки жорстокою, що хлопці прокляли той день, коли зустріли цю письменницю вперше. Картина віднесена до непристойних і неприйнятних для перегляду дітьми і підлітками. У сербській провокаційною картині «Кліп» міститься цілий букет забороненої для юних осіб інформації: нецензурщина, відверті сексуальні сцени, вживання алкоголю і наркотиків. Японський слешер-трилер «Гротеск» про збоченого маніяка-вбивцю жахає сценами невиправданої жорстокості. Картина «Сербський фільм» містить потужний політичний підтекст і сцени зайвої жорстокості. Список можна продовжувати і далі. Відзначилися в ньому і не еротичні дорослі фільми новинки 2016 року. Мова йде про що вийшла в прокат у лютому 2014 року картина «Вовк з Уолл-стріт», в якій демонструється вживання наркотиків, оголені тіла і секс, а також міститься ненормативна лексика.

Ну а тим кіноманам, яким вже є 18 років, дивитися дорослі фільми онлайн безкоштовно зовсім не забороняється.