Скліфосовський (2 сезон)

Скліфосовський (2 сезон) дивитися онлайн

Додано 27 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-7 сезон 16 серія

Про серіал Скліфосовський (2 сезон) українською мовою:

Люди по-різному ставиться до такої професії, як лікар. Лікарів лають, не розуміють, що багато хто, не маючи медичної освіти, намагаються вчити їх, як лікувати хворих. Але, якщо щось турбує, то людина в першу чергу йде туди, де йому зможуть надати першу медичну допомогу. Саме щодо цієї непростої професії і про людей, для яких рятувати життя є звичним заняттям, і розповідає чудовий вітчизняний серіал Скліфосовський 2.

Головний герой серіалу Скліфосовський 2 сезон 2013 року Олег Брагін, відомий глядачеві за першого сезону серіалу успішний хірург, ловелас і цинік, як і раніше, відданий своїй роботі і відмінно з нею справляється. Однак, в його особистому житті все зовсім навпаки - відносини з Ларисою обростають невизначеністю, коли вона дізнається, що її колишній чоловік дуже хворий, і Брагіну просто неможливо залишитися осторонь. У «Склифе» з'являється новий хірург, молода неприступна красуня, яка подобається молодому головному героєві, але з якої їй дуже важко спрацюватися. Як може побачити глядач, який буде серіал Скліфосовський 2, багато герої починають нове життя, отримують кар'єрне просування, а хтось знаходить нову любов.

Коли серіал Скліфосовський тільки вийшов на екрани, він у найкоротші терміни здобув популярність у широкої публіки, і це неспроста. Адже той, хто буде цей багатосерійний фільм дивитися онлайн, зможе зрозуміти те, що в наш час складно, але можна поєднувати роботу лікаря і особисте життя. Як діяти швидко і ефективно в стресовій ситуації, коли життя іншої людини повністю залежить від тебе і твоїх дій. Лікарі НДІ Скліфосовського працюють оперативно і приймають рішення швидко, бо хворим, яких сюди привозять, потрібна дуже швидка допомога. Скліфосовський 2 - це відмінне продовження улюбленого серіалу, який розповідає про напружені будні лікарів і особистих драми героїв, які фантастично втягують будь-якого глядача.

Дивитися серіал Скліфосовський (2 сезон) в хорошій якості

Скліфосовський (2 сезон)Скліфосовський (2 сезон)Скліфосовський (2 сезон)

Склифосовский (2 сезон) (2013) 1-7 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.