Моє щасливе завтра (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Моє щасливе завтра (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Моє щасливе завтра (2014) українською мовою:

Знаменитий російський режисер Олексій Рудаков зняв приголомшливий фільм, в основі якого лежить роман Олени Михалкової «Моє щасливе завтра». Наданий фільм буде розповіддю про декількох персон, чиє життя присвячене одному - помсті.

Головна героїня Вікторія живе в російській глибинці, чекаючи слушної нагоди вдало одружитися за успішного молодого чоловіка. Їй пощастило, вона зустріла симпатичного молодого підприємця, і щиро полюбила його всією душею.. Подібну пристрасть можна зустріти лише на сторінках романів, а для Вікі і нареченого Кирила це стало дійсністю. Вікторія виходить заміж, переїжджає до столиці, де у чоловіка свій будинок і своя справа.

Незабаром у них народжується двоє дітей і Віка з головою поринає у виховання дітей . Кирило обожнює дружину і дітей. Але ця ідилія довго не тривала. Все частіше Вікторія зауважує, що Кирило змінився, і здається, охолов до неї. Потроху дівчина дізнається все більш шокуючі моменти про життя чоловіка, поступово усвідомлюючи, що пов'язала життя з чудовиськом. Але куди їй йти з двома дітьми, знову в провінцію? Завдяки своєму сміливому і твердому характеру Вікторія змогла втриматися на плаву і має стати впливовою і самостійною особистістю.

Оригінал: Моє щасливе завтра / Посмішка пересмішника
Жанр: мелодрами, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2014

Режисер: Олексій Рудаков
Ролі: Олена Аросьєва, Кирило Сафонов, Ганна Казючіц, Андрій Фролов, Олексій Фатєєв, Людмила Полякова, Марина Куделинская, Андрій Межуліс, Сергій Тезов, Володимир Стержаков

Дивитися серіал Моє щасливе завтра (2014) в хорошій якості

Моє щасливе завтра (2014)Моє щасливе завтра (2014)Моє щасливе завтра (2014)

Улыбка пересмешника (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.