Червона вдова (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Червона вдова (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Червона вдова (2014) українською мовою:

Нова російська кримінальна багатосерійна драма Червона вдова повідає про долю жінки, яка переживає надзвичайно багато трагічні події протягом одного періоду життя. Все почалося з того моменту, коли жінка втрачає чоловіка, якого нещадно вбивають на очах її сина. Щасливе, безтурботне життя, про яку так мріяла головна героїня серіалу, який є копією російської американської однойменної драми, в одну мить буквально звалилася в прірву. Крім того, її брата садять у в'язниці за торгівлю наркотиками. Пізніше жінка дізнається, що між її братом і чоловіком були тісні ділові зв'язки у сфері незаконного розповсюдження психотропних речовин. Крім того, вони обидва спромоглися потрапити в немилість до одної дуже жорстокої людини.

У серіалі Червона вдова чоловіка головної героїні вбивають, брата садять за грати, всі кредити звалюються на її шию, але тепер вона не просто вдова, а люта месниця... Поліна, яка звикла до спокійного життя домогосподарки, має перевтілитися в мужню жінку, здатну впоратися з масою проблем, які звалилися на неї настільки несподівано. Всі борги, залишені чоловіком після себе, тепер стають тільки її проблемою. Але ж крім цього, треба ще дізнатися, хто винен у загадковому вбивстві її коханої людини. Щоб дізнатися, як мужня жінка з усім цим впорається, потрібно обов'язково дивитися серіал Червона вдова, що вийшов на екрани в 2014 році.

Країна: Росія
Дата старту сезону: 10 вересня 2014

У ролях: Вікторія Толстоганова, Євген Сидіхин, Володимир Юматов, Степан Коршунов, Едуард Чекмазов, Олена Ручкіна, Ігор Штернберг, Карина Звєрєва, Максим Ковалевський, Ерік Гришин
Жанр: драма, кримінал
Тривалість: 45 хв.

Дивитися серіал Червона вдова (2014) в хорошій якості

Червона вдова (2014)Червона вдова (2014)Червона вдова (2014)

Красная вдова (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.