Скліфосовський (1 сезон)

Скліфосовський (1 сезон) дивитися онлайн

Додано 11 лютого 2021 Оригинальная дорожка 1-8 сезон 16 серія

Про серіал Скліфосовський (1 сезон) українською мовою:

Серіал Скліфосовський дивитися онлайн безкоштовно вітчизняного виробництва являє собою продовження теми національних героїв Росії, і на цей раз прицілом об'єктива камери - лікарі відділення швидкої допомоги. Цих людей зовсім без перебільшення можна назвати героями, адже вони щодня борються за порятунок найціннішого - людського життя. Це своєрідна вітчизняна інтерпретація американських серіалів типу "Надія Чикаго" або тієї ж "Швидкої допомоги" - в основі сюжету не стільки тема професійної діяльності персоналу лікарні, скільки вся їх життя. Адже вони теж люди, такі ж як і всі, тому як і в будь-якому іншому колективі, між ними спалахують суперечки і розбіжності, а також симпатія і любов...

Російський серіал " Скліфосовський дивитися онлайн 2012 року випуску розповідає про життя і роботу працівників "Скліф" - головного і знаменитого інституту швидкої допомоги. Найяскравіший персонаж цього закладу - хірург Брагін, який вже неодноразово довів свій професіоналізм і вміння правильно та швидко приймати рішення, від яких часто залежить людське життя. Але крім як прекрасний фахівець і кращий хірург, у колі персоналу лікарні він славиться як перший ловелас і плейбой, володіє прекрасним чоловічим чарівністю та харизмою. Для нього звичною справою є як порятунок потрапив у біду людини, так і закручування чергового романчика, з якого він з легкістю отримує те, що йому потрібно, не вдаючись в сентименти і високі почуття.

Борючись щодня за життя людей з самою Смертю, він вже давно відвик бути "білим і пухнастим", і про "великі пристрасті" вже давно не замислюється. Але, як відомо, завжди є місце диву. Вихор безупинних подій, що вирує життя співробітників лікарні, а також ціла копиця пристрастей, центром яких є непохитний хірург Олег Брагін - про все це розповість новий російський серіал Скліфосовський дивитися онлайн безкоштовно, всі серії якого вже доступні на нашому сайті в режимі онлайн в хорошій якості.
Скліфосовський (1 сезон)

Дивитися серіал Скліфосовський (1 сезон) в хорошій якості

Скліфосовський (1 сезон)Скліфосовський (1 сезон)Скліфосовський (1 сезон)

Склифосовский (1 сезон) (2012) 1-8 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.