Країна 03 (2012) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Країна 03 (2012)
22 жовтня 2019

Про серіал Країна 03 (2012) українською мовою:

Головні герої серіалу «Країна 03» - прості люди, з проблемами і сімейними клопотами, рахунками і скандалами з сусідами, своїми таємницями, мріями і переживаннями. Серіал Країна 03 дивитися онлайн в хорошій якості варто лише для того, щоб переконатися, що кожен з них по-своєму неповторний і унікальний, кожен з них – головний герой. «...я утримаюсь від будь-якої шкоди і направлю режим хворого до його вигоди...» - говорить клятва Гіппократа. Це серіал про тих, хто щодня рятує десятки людей, тих, хто до останнього бореться зі смертю і самовіддано бореться з тим, що ми звикли вважати «долею».

Кар'єристи, готові йти по головах і зрадити заповіт Великого Цілителя, і хірурги-фанатики, здатні ціною свого життя врятувати чиюсь дитину. Такі різні і водночас такі близькі. Їх пов'язують лише лікарні, приймальний покій, машина «швидкої допомоги» і покликання лікаря. Мелодрама з історіями, заснованими на реальній лікарській практиці, сльози щастя і горя, криках благання про допомогу, подяки і похвали.

24 серії розкажуть вам про всі таємні закутки їх життя, їх помилки та маленькі перемоги, про горе і радость. Розкриють назавжди очі на те, як дівчина, яка всю ніч плаче, піднімається і йде на роботу у відділення «швидкої», де її чекають. Побачите лікаря, який робить ставку ціною свого щастя, щоб врятувати чиєсь життя.

Серіал про героїв, що ходять серед нас, про героїв, таких як ми, які з гордістю носять свої білі халати. На нашому сайті ви можете серіал " Країна 03 (2012) всі серії дивитися онлайн безкоштовно і повністю зануритися в атмосферу життя цього ескулапа, який рятує людські тіла і душі.

Оригінал: Країна 03
Жанр: мелодрама
Країна: Росія
Вийшов: 2012

Режисер: Сергій Лесогоров, Мичислав Юзівський
Ролі: Ігор Ліванов, Олексій Фаддеев, Ігор Стам, Алла Подчуфарова, Олена Коровчук, Олександр Давидов, Максим Щеголев, Юрій Грубник, Вікторія Тарасова, Ірина Єрмілова

Дивитися серіал Країна 03 (2012) в хорошій якості

Країна 03 (2012)Країна 03 (2012)Країна 03 (2012)

Страна 03 (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.