Адвокат (5 сезон) (2008) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Адвокат (5 сезон) (2008)
22 жовтня 2019

Про серіал Адвокат (5 сезон) (2008) українською мовою:

Щоб побачити Андрія Соколова в ролі непідкупного чоловіка, варто дивитися всі актуальні серії 5 сезону «Адвокат» онлайн. У ньому глядачі можуть знову зустрітися з професійним адвокатом, для якого справедливість означає значно дорожче, ніж найбільші гроші. У боротьбі з безжалісною системою і злочинністю поруч із Зиміним завжди присутня вірна помічниця Віра. Вона так само беззавітно віддається роботі, як і її безпосередній начальник. Як справжні романтики, вони вірять у справедливість, тому готові взятися за безпросвітні кримінальні справи.

Адвокату та його помічниці часто доводиться стикатися з нетривіальними злочинами і вести самі різноспрямовані справи. Життя їх пов'язане з божевільним ризиком, адже щоб виправдати невинного, потрібно як мінімум знайти справжнього винуватця злочину. Але кому відомо, хто зарубав нещасну жінку сокирою або підпалив власний будинок, де за чутками влаштувалися наркоділки? Для цього і слід 5 сезон «Адвокат» дивитися онлайн.

Оригінал: Адвокат
Жанр: кримінальні, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2008

Режисер: Дмитро Фікс, Олександр Павловський, Ілля Максимов
Ролі: Андрій Соколов, Ольга Блок-Мірімська, Ірина Низина, Тетяна Мещеркіна, Олена Ланська, Ліза Арзамасова, Наталія Лесніковська, Сергій Астахов, Андрій Ломоносов, Анастасія Макєєва

Дивитися серіал Адвокат (5 сезон) (2008) в хорошій якості

Адвокат (5 сезон) (2008)Адвокат (5 сезон) (2008)Адвокат (5 сезон) (2008)

Адвокат (5 сезон) (2008) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.