Адвокат (8 сезон) (2011) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Адвокат (8 сезон) (2011)
22 жовтня 2019

Про серіал Адвокат (8 сезон) (2011) українською мовою:

Нові безнадійні кримінальні справи, які веде професійний адвокат Олексій Миколайович Зімін, чекають глядачів, які вирішили 8 сезон «Адвокат» дивитися онлайн. З часів початку його юридичної практики минуло чимало років, але він все так само гостро сприймає будь-яку несправедливість і обман.

Захищати Зиміну доводиться досить різних людей, причому не завжди вони виявляються дійсно невинні. Тому головне для адвоката - це відновити справедливість, нехай при цьому виявиться, що справа повністю програна. Непідкупний адвокат навіть на ризик йде легко і без оглядки, тому що готовий до останнього відстоювати правду, відмовляючись від особистої вигоди і забуваючи про власні проблеми.

Якщо вже у цю хвилину дивитись всі актуальні серії 8 сезону «Адвокат» онлайн, то можна потрапити в коло подій. Повернувшись після двотижневої відсутності, чоловік виявляє остигле тіло своєї дружини. Підозри відразу ж падають на працівника, вихідця з Азії, у якого за деякими відомостями був роман з господинею.

Оригінал: Адвокат
Жанр: кримінальні, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2011

Режисер: Дмитро Фікс, Олександр Павловський, Ілля Максимов, ...
Ролі: Ольга Блок-Мірімська, Андрій Соколов, Ірина Низина, Тетяна Мещеркіна, Олена Ланська, Ліза Арзамасова, Наталія Лесніковська, Сергій Астахов, Андрій Ломоносов, Анастасія Макєєва

Дивитися серіал Адвокат (8 сезон) (2011) в хорошій якості

Адвокат (8 сезон) (2011)Адвокат (8 сезон) (2011)Адвокат (8 сезон) (2011)

Адвокат (8 сезон) (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.