Корабель (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-2 сезон 26 серія

Про серіал Корабель (2014) українською мовою:

Російський серіал Корабель (2013) розповідає про пригоди курсантів на навчальному вітрильнику «Надія». Це фантастична мелодрама, сюжет якої закручується все більше лихо з кожною серією. Хіба може бути щось прекрасніше, ніж подорож на вітрильнику, який блукає по морських просторах? Водні простори, зграї пропливають повз риб, пекуче сонце, яке підігріває і без того гарячі голови, одержимі пристрастю до подорожей. З мріями про це, в один прекрасний день, і взбежали на борт навчального вітрильника «Надія» двадцять молодих курсантів.

Але герої серіалу Корабель, який вийшов на екрани в 2013 році, гірко помилилися, сподіваючись на безтурботне подорож, так як саме в цей час, в результаті невдалого випробування, відбувається вибух адронного коллайдера, в результаті якого всі материки йдуть під воду. Однак на морському вітрильнику все в повному порядку. Люди, що знаходяться на ньому, змогли пережити страшний шторм і продовжили свою подорож, ще не підозрюючи про те, що всі ті, кого вони знали, були стерті вибухів з лиця землі, а єдина сім'я, яка у них залишилася - це їх нові знайомі на борту «Надії».

Схоже, що корабель стає тепер їх єдиним притулком. Всі правила, за якими вони жили до катастрофи, змінюються раз і назавжди. Ніхто не може навіть близько припустити яким буде завтрашній день. Чи треба говорити, наскільки багато гострих моментів і цікавих ситуацій несе в собі цей російський багатосерійний фільм, знятий за образом і подобою іспанського серіалу Ковчег (Корабель), який вийшов на екрани в 2011 році. В цьому і належить переконатися глядачеві, вирішив подивитися фантастичний серіал Корабель (2013), в якому зіграли такі талановиті актори, як Дмитро Пєвцов, Ілля Любімов, Роман Курцын, Юлія Агафонова та інші.
Корабель (2014)

Дивитися серіал Корабель (2014) в хорошій якості

Корабель (2014)Корабель (2014)Корабель (2014)

Корабль (2014) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.