Син ворона (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Син ворона (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Син ворона (2014) українською мовою:

Темне та непевний час до середньовіччя. 12 століття. На море процвітає піратство і жоден корабель не може бути в безпеці, а особливо купецький, де досить багато чим можна поживитися. Так і у фільмі "Син ворона" купецький корабель, незважаючи на покрову ночі, потрапляє в поле зору піратів біля одного з островів Балтійського узбережжя. Для захоплення здобичі, пірати запалюють фальшивий маяк, який направляє корабель на рифи. Коли корабель розбивається, і більшість товару викидає на берег, пірати починають пошук найбільш цінних речей.

Якимось незбагненним дивом серед товару виявляється колиска з немовлям, який залишився живим після аварії. Поки пірати не знають, як реагувати на таку знахідку, але коли на край колиски сідати ворон - всі розуміють, що це знак згори. Вони забирають немовляти і відносять своєму вождеві Радомир, у якого під час одного з набігів загинув син. Дитина виявляється хлопчиком і Радомир вирішує виховати його, як свого сина. І називає малюка Роаргом, що на місцевій мові означає "син ворона". Чи довідається коли-небудь Роарг таємницю свого народження? Чий насправді він син і яка чекає доля дитини, який став сином жорстокого пірата.

Оригінал: Син ворона
Жанр: історичні, вітчизняні, пригоди
Країна: Росія
Вийшов: 2014
Режисер: Олександр Щурихин
Ролі: Олександр Прудніков, Світлана Левічева, Юлія Подозерова, Микола Сахаров, Максим Башкін, Надія Бахтіна, Борис Щербаков, Ольга Бынкова, Сергій Горбачов (II), Микола Зазуля, Олександр Давидов (III), Діана Морозова, Олег Лебедєв-Бовольский.

Дивитися серіал Син ворона (2014) в хорошій якості

Син ворона (2014)Син ворона (2014)Син ворона (2014)

Сын ворона (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.