Любов не картопля (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Любов не картопля (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Любов не картопля (2013) українською мовою:

Люди, які живуть, довгий час живуть на одному місці, дуже часто прикипають до цього самого місця і не хочуть його покидати. Навіть якщо новий будинок буде знаходитися в набагато кращих умовах, там буде набагато більше перспектив, рідне місце здається їм самим приємним і бажаним. Така людина зробить все, щоб тільки не залишати насидженого місця. Він пуститься на будь-які хитрощі, аби тільки його не вигнали з дому. І фіктивне заміжжя - не самий дивний і поганий варіант із всіх цих хитрувань. Саме такий спосіб піти від проблеми вибрала головна героїня нового кіносеріалу «Любов не картопля». І саме він став причиною виникнення самої неймовірної історії, яка тільки могла статися в невеликій селі.

Вже немолода жінка Паня прожила все своє свідоме життя в селі разом з чоловіком. Вони тримали господарство та город, жили душа в душу та не знали бід. Єдина проблема - у подружжя не було дітей, проте з цим вони врешті-решт змирилися. Але одного разу в маленьку сім'ю Пані прийшло страшне нещастя - загинув її чоловік. Паня залишилася абсолютно одна т подумала, що буде доживати свій вік у своєму старому будинку. Але виникла несподівана проблема: єдиний небіж Пані вирішив перевезти тітку до себе додому в місто. Паня знала, що робить він це не через турботу про родичку і не від великодушності, а чисто з користі. Будинок жінки можна було продати за непогані гроші, а племінник вже давно хотів придбати собі автомобіль. Паню такий розклад справ не влаштовував, але і племінника вона не хотіла засмучувати.

А тому взяла й збрехала йому, що знайшла собі в селі нареченого і скоро збирається заміж. Небіж-той відстав, але тепер Пане терміново знадобилося знайти чоловіка, який би підтвердив її теорію. У цьому їй вирішує допомогти сусідка Ліза, яка пропонує Пане знайти собі фіктивного чоловіка. Кандидатом стає місцевий дачник-художник, досить представницький чоловік, якого жінки вирішують підкупити за два мішки картоплі. Художник просто повинен погодитися на фіктивний шлюб, з якого отримає таку «велику» вигоду. Тільки от вмовити чоловіка виявилося значно складніше, ніж Паня думала. Та й донька Лізи підкинула мамі проблем, бо абсолютно не звертає уваги на сільських хлопців, а чекає принца і ризикує засидітися в дівках.

Оригінальна назва: Любов не картопля
Режисер картини: Валерій Усков
Сценарист: Ірина Кміт
Знімалися: Валентина Теличкина, Таїсія Вілкова, Марина Яковлєва, Олександр Вдовін, Ася Дубровська, Олександр Михайлов, Віктор Хоріняк, Павло Мисаилов, Дмитро Подадаев
Хронометраж: 44 хв / серія

Дивитися серіал Любов не картопля (2013) в хорошій якості

Любов не картопля (2013)Любов не картопля (2013)Любов не картопля (2013)

Любовь не картошка (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.