Життя розсудить (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Життя розсудить (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Життя розсудить (2013) українською мовою:

Прем'єрний показ російського мелодраматичного серіалу «Життя розсудить» відбувся 1 лютого 2014 року. Картина створена за підтримки виробничої компанії Медіапрофспілка. Режисером став О. Медіа, який зняв серіал за сценарієм Ніни Якаб. Сценарист мелодрами за сумісництвом режисер. Ніна Якаб у 2002 році закінчила відділення прози на літературних курсах у Літературному інституті ім. Горького. Розповіді Якаб публікувалися в журналах «Літературна Росія», «Вона» і т. д. Володимир Ігнатьєв, Олександр Кушаев, Олександра Райська, Юлія Єрешко, Євген Арендарович виступили в ролі продюсера серіалу.

Мелодрама «Життя розсудить» оповідає про дівчину, Сподіваючись, що живе разом з дідусем у маленькому селі на Південному Уралі. Надійка - творча особистість, вона розписує глиняні горщики. Надія закохана в сусідського хлопця Павла. Романтична Надя мріє про те, щоб стати дружиною Паші, любити його і їхніх майбутніх дітей, жити щасливо, душа в душу. Можливо, Надя і Паша були б разом, але батьки хлопця не поділяють з дівчиною такої думки. Вони вважають, що поруч з їх улюбленим сином повинна бути більше підходяща дівчина. Щоб налагодити багате столичне життя, батьки відправляють Павла до Москви. Незабаром Надін дідусь вмирає. Дівчина відчуває себе самотньою. Вона відправляється на пошуки коханого у столицю.

Жанр: драма, мелодрама
Рік випуску: 2013
Режисер: Олег Медіа
Актори серіалу: Олеся Грибок, Тимофій Каратаєв, Петро Кислов, Ольга Сизова, Сергій Беляковіч, Наталія Дедейко, Юлія Полубинська, Олег Гарбуз, Олександр Островський, Віктор Васильєв

Дивитися серіал Життя розсудить (2013) в хорошій якості

Життя розсудить (2013)Життя розсудить (2013)Життя розсудить (2013)

Жизнь рассудит (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.