Сестра моя, любов (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Сестра моя, любов (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Сестра моя, любов (2014) українською мовою:

Всі люди вже давно звикли, що життя постійно підносить їм всілякі випробування, пройти через які він зобов'язаний просто для того, щоб рухатися далі і будувати своє майбутнє по новому. Іноді ці випробування легені і людина справляється з ними дуже легко, іноді вони більш-менш серйозні і з кожною труднощами необхідно поборотися, а іноді випробування підбираються настільки складні, що здається, подолати їх повністю неможливо.

Ці випробування важким тягарем лягають на серце і є величезною проблемою для будь-якого, кого вони обрали. Однак, як кажуть, людині не буде дано більше, ніж він зможе впоратися, а тому багато людей просто повинні переступати через себе і йти назустріч труднощам з високо піднятою головою. Тільки так можна прийняти прямий виклик долі, битися з нею і залишитися безумовним переможцем. Тільки так можна подолати ворогів і перескочити через мінливості долі. Тільки так можна залишитися щасливим людиною і побудувати власну незалежну життя. Саме так і вчинила головна героїня нового російського кіносеріалу «Сестра моя, любов».

У центрі сюжету - життя простої молодої студентки медінституту Люби, яка одного разу зазнала безліч нещасть. Все почалося з втрати улюбленої матері, яка раптово померла. Люба залишається зі своїм батьком, гультіпакою та п'яницею, яким абсолютно наплювати на дочку. Згодом виявляється, що батько не рідний дівчині і з'ясовується все тільки після загибелі матері. Тоді Люба по осколках збирає своє минуле і має намір знайти свого справжнього батька. Мамина подруга розповіла Любі, де приблизно його можна знайти і дівчина відправляється на пошуки.

Люба дуже боялася, що в житті справжнього батька не знайдеться місця для неї, однак по прибуттю до знайдених родичам її чекає повна несподіванка. І новоспечений батько, і зведена сестра прийняли дівчину з розпростертими обіймами і з радістю включають у свою сім'ю. Крім того, Люба знайомиться з чудовим хлопцем Андрієм, в яку тут же закохується, і який відповідає героїні взаємністю. Але Любу очікує новий удар. Виявляється, що Андрій - це наречений її новоспеченої сестри і якщо вона захоче зберегти своє щастя, то їй доведеться зіпсувати життя дівчині, яка так добре до неї поставилася і прийняла її як рідну.

Назва фільму: Сестра моя, любов
Рік: 2014
Жанр фільму: Мелодрама
Дата виходу: 1 травня 2014
Кіно режисер: Ігор Войтулевич
У ролях: Анна Легчилова, Ігор Бочкін, Ірина Чипиженко, Марія Буравльова та інші

Дивитися серіал Сестра моя, любов (2014) в хорошій якості

Сестра моя, любов (2014)Сестра моя, любов (2014)Сестра моя, любов (2014)

Сестра моя, любовь (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.