Сила любові (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Сила любові (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Сила любові (2014) українською мовою:

У центрі сюжету серіалу виявилася дуже талановита молода дівчина, яку звуть Надя, ця красуня відразу зможе завойовувати симпатію глядачів. Її просто не можна пропустити крізь очі. У неї є заповітна мрія, вона хоче стати дуже відомою танцівницею і весь свій вільний час присвячує бальних танців. Потрібно також відзначити, що ця дівчина - цілеспрямована. З перших секунда з'явиться якась впевненість у тому, що все у Наді буде добре, і мрія здійснитися. Але хто його знає як буде далі.

Чим же займається Надя? Вона майже не думає про кохання, про своє життя, хоч і має другу половинку. У її житті немає місця тусовок, барам і ресторанам. Її єдине заняття це тільки танці, ось і проводить весь свій вільний час дівчина саме в залі. Всі зусилля не пройдуть даром, її майстерність з кожним днем буде ставати ще краще. Доля дала нашій дівчині і її хлопцю відправитися в Німеччину. Шанс для молодих танцюристів, в принципі, дуже перспективний. Дівчині справді пощастило, її улюблений насправді не менш талановитий, ніж сама дівчина. Та й цілі у нашої парочки - однакові. Ясна річ що закохані можуть піти на все, лише б перемогти в майбутньому змаганні, яке буде проходити в далекій країні. Вони почали тренуватися з великим азартом.

Ця парочка думає, що після підкорення вершини вони стануть найпопулярнішими, і зможуть у швидкому порядку завоювати весь світ. Але в одну мить всі їх мрії зруйнувалися. Доля моментами посилає нам дуже складні випробування. Дівчину збив автомобіль. Але у них така сильна любов і віра в те що все буде добре що навіть ця трагедія не збиває їх з шляху.

Назва: Сила любові
Англійська назва: The power of love
Рік випуску: 2014
Жанр: Мелодрами
У ролях: Ольга Бурлакова, Світлана Клименко, Олег Ткачов, Емілія Пранскуте, Андрій Карако, Олександра Богданова, Березня Голубєва, Олексій Яровенко, Данила Якушев, Валентина Гарцуева

Дивитися серіал Сила любові (2014) в хорошій якості

Сила любові (2014)Сила любові (2014)Сила любові (2014)

Сила любви (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.