Фільми онлайн » Серіали » Морські дияволи. Смерч (2 сезон) (2014)

Морські дияволи. Смерч (2 сезон) (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Морські дияволи. Смерч (2 сезон) (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Морські дияволи. Смерч (2 сезон) (2014) українською мовою:

Серіал «Морські дияволи» являє собою гостросюжетний бойовик, який був спродюсований командою «Гамма» ще в 2005 році і вийшов у світ на телевізійному каналі НТВ. У зв'язку з його швидким успіхом серіал отримав схвалення багатьох телеглядачів, в результаті чого було вирішено зняти його продовження у вигляді декількох частин, серед яких постали «Морські дияволи під 2, 3, 4, 5, 6» частинах, а також «Морські дияволи. Долі». Тепер же його розвиток отримала і вийшла нова частина «Морські дияволи. Смерч». Ця частина нового серіалу також чекає схвалення від свого глядача, який зможе по-достоїнству оцінити ще більш захоплюючий сюжет, що таїть у собі багато переживань за долю героїв, яким належить перенести чимало проблем і зіткнутися лицем до лиця з найвитонченішими злочинцями.

Для боротьби з злочинністю і для того, щоб попередити постійно виникає загроза державної безпеки, урядом Російської Федерації вирішується створити контртеррористичний центр, в який включають спеціально організовану групу «Смерч», що знаходиться в безпосередньому підпорядкуванні створеного центру. Сама ж група «Смерч» представлена сімома учасниками цієї команди. Причому кожен з них пройшов спеціальну підготовку, що дозволяє в разі необхідності вступити в дії для вирішення самих складних ситуацій, що виникають, незалежно від навколишніх умов, браком часу, а також у період потужного протистояння. Багато хто з представників групи «Смерч», в числі яких складається Багіра, Батя, Кіт, Фізик, Прігов і Бізон, є колишніми тайфуновцями, які були зараховані на роботу в КТЦ. Безпосередньо на роботу в Смерч була спрямована тільки Мура, решта були надіслані перекладом в цей центр. Команда Смерч оснащена всіма необхідними сучасними військовими спорудами, а також спеціалізованою технікою. Сюди ж входять, в тому числі і бійці спеціалізованих підрозділів, видатні вчені і першокласні програмісти, а також досвідчені психологи. Всім співробітникам цієї групи надається можливість віддавати накази МВС, Міністерства Оборони і ФСБ, яким ті повинні беззаперечно підкорятися.

Організованій групі Смерч належить повернути безліч різних цінностей і грошових коштів, що належать країні, які ще зовсім недавно були, здавалося б, безповоротно загублені, але тепер отримали можливість на повернення. Їм доведеться вирішити безліч питань, що стосуються пошуків відомої Бурштинової кімнати, а також золота, що належить партії і Романовим і ще ряд інших забутих справ. На додаток до всього, команда Смерч, поряд зі своєю роботою над ввіреними їм справами сприяє попередженню вивезення з країни національних цінностей, які намагаються забрати з країни незаконним способом колекціонери з метою власної наживи.

Тому основним завданням команди Смерч виступає підвищення престижу та значущості своєї країни, над якими вона здатна боротися в трьох стихіях (воді, небі і землі, а також в горах), підкоряючись тільки вищому командуванню.

Оригінал: Морські дияволи. Смерч
Альтернативне назва: Морські дияволи. Продовження
Жанр: кримінальні, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2014

Режисер: Сергій Винокуров, Євген Малков, Вадим Кауров, Олександр Картохин, Наталія Бучнева, Олександра Бутько, Павло Мальков, Сергій Васильєв, Сергій Раєвський
Ролі: Олег Чернов, Дарина Юргенс, Іван Паршин, Антон Гуляєв, Володимир Ярош, Дарина Циберкина, Сніжана Прудько, Ігор Григор'єв, Семен Морозов, Ігор Лепихин, Юрій Архангельський, Олег Морозов, Костянтин Клюквін, Юрій Єлагін, Олексій Красноцветов, Олександр Овчинн

Дивитися серіал Морські дияволи. Смерч (2 сезон) (2014) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Морські дияволи. Смерч (2 сезон) (2014) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Морські дияволи. Смерч (2 сезон) (2014)Морські дияволи. Смерч (2 сезон) (2014)Морські дияволи. Смерч (2 сезон) (2014)

Морские дьяволы. Смерч (2 сезон) (2014) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.