Безсмертник. Нова Надія (2015)

Безсмертник. Нова Надія (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Безсмертник. Нова Надія (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Безсмертник. Нова Надія (2015) українською мовою:

Лише вистоявши у всіх життєвих пертурбаціях можна сподіватися на справжнє щастя. Інакше просто ніяк. Головна героїня серіалу «Безсмертник. Нова Надія» на ім'я Надя знає, що таке боротьба за щастя. Спочатку в її житті все складалося дуже навіть добре.

Надійка отримала вищу освіту і як молодий перспективний фахівець почала розробляти сучасну косметику. У Наді просто чудова робота, причому досить високооплачувана. В особистому житті все начебто теж налагоджується. Вона зустріла свого давнього знайомого Ігоря - чоловіка, з яким її пов'язують взаємні почуття симпатії. Ігор став колегою по роботі, що зробило можливим відновлення і подальший розвиток відносин.

На роботі у Наді все добре. Вона разом з Ігорем просувається вгору по сходах успіху. Але все частіше і частіше Надійці доводиться стикатися з різними перешкодами. Та й в особистому житті з'являються неприємності: в її відносинах з Ігорем з'являється третя сторона - Ірина. Вона теж має плани на молодого чоловіка, причому намагається боротися за нього всіма відомими їй способами. Ігор стоїть на роздоріжжі між двома красивими і розумними дівчатами. Його нерішучість вражає Надю. Зрештою, Ірина все-таки переконує Ігоря, що Надя ніколи не розкривала йому всю правду про себе. Чесність - не коник Наді, ось що хоче сказати Іра Ігорю.

Юнак повністю розчарувався в своїй коханій і стрімголов кинувся у вир стосунків з Іриною. Вони заходять настільки далеко, що він робить Ірі пропозицію. Тим часом Надя потрапляє у в'язницю. Саме там її і застає звістка про одруження Ігоря та Ірини. Сидячи під замком, Надя повинна вирішити дуже важливе питання: продовжувати бути собою і боротися за Ігоря, або ж зробити певні висновки і почати все з самого початку.

Оригінал: Безсмертник. Нова Надія
Жанр: мелодрами, вітчизняні
Країна: Україна
Вийшов: 2015

Режисер: Дмитро Гольдман
Ролі: Марина Дьяконенко, Валентин Томусяк, Олександр Давидов, Олександр Задніпровський, Катерина Тишкевич, Світлана Зельбет, Наталя Калатай, Римма Зюбіна, Олексій Вертинський, Олена Турбал

Дивитися серіал Безсмертник. Нова Надія (2015) в хорошій якості

Безсмертник. Нова Надія (2015)Безсмертник. Нова Надія (2015)Безсмертник. Нова Надія (2015)

Бессмертник. Новая Надежда (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.