Ласкаво просимо до Марвена (2018)

Ласкаво просимо до Марвена (2018) дивитися онлайн

Welcome to Marwen

Про фільм Ласкаво просимо до Марвена (2018) українською мовою:

Коли на чоловіка здійснюють жорстокий напад прямо на вулиці міста, жертва довго не може прийти в себе. Життя кардинально ділиться на дві абсолютно протилежні половини: спокійне розмірене існування до інциденту і непереборені муки, страждання і задушливі спогади - після. У минулому Марк був художником, творчою особистістю, повноцінним чоловіком, у своїй професійній діяльності належним на уяву, пам'ять і техніку. Тепер його головні переваги працювали проти нього в прагненні забути нещасний випадок. Бажаючи змінити психологічний стан, який занурився в депресію людина знайомиться з технікою терапії за допомогою ляльок.

Нова практика стає ефективним вирішенням проблеми, захоплюючи пацієнта з головою. В інтер'єрі Марка з'являється ляльковий місто, який він спроектував самостійно по архітектурним зразкам мегаполісів епохи Другої світової війни. Мініатюрні жителі міста мають особи і фігури тих, хто надзвичайно емоційно хвилює Марка. Це його знайомі, з якими Доля раніше зводила протягом багатьох років. Тепер його головні вороги, опоненти, конкуренти, кривдники знаходяться в безпосередній досяжності. Але що далі?

Дивитися фільм Ласкаво просимо до Марвена (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Ласкаво просимо до Марвена (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Адаптація документального фільму 2010 року про жертву вуличного нападу, який виліковувався від психологічної травми з допомогою «лялькової» терапії.

Дивитися фільм Ласкаво просимо до Марвена (2018) в хорошій якості

Ласкаво просимо до Марвена (2018)Ласкаво просимо до Марвена (2018)Ласкаво просимо до Марвена (2018)

Удивительный мир Марвена (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.