Єдиний мій гріх (2012) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Єдиний мій гріх (2012)
22 жовтня 2019

Про серіал Єдиний мій гріх (2012) українською мовою:

Мелодраматичний телевізійний серіал «Єдиний мій гріх» знято українськими кінематографістами і вперше вийшов на широкі телеекрани в 2012 році. Режисером картини став Каріне Фоліянц. Це драматична історія про звичайного життя, де головні герої відчувають абсолютно типові і буденні для безлічі людей емоції. Серіал містить чотири серії. Тривалість однієї серії становить 50 хвилин.

У сюжеті драматичного телесеріалу «Єдиний мій гріх» головний герой - Петро Микитович Черняєв. Це сильна особистість, однак, суперечлива за своєю суттю. Петро працює начальником дуже великого господарства з ловлі риби. Головний герой за своїм характером є диктатором і тираном. Саме тому у нього не складається особисте життя. Минулі його два шлюбу благополучно розпалися. Черняєв, природно, не живе зі своїми дружинами, однак самостійно виховує своїх синів - Андрія та Олександра. Саша став наступником батька, а Андрій віддав перевагу мистецтву і став художником. Одного разу безтурботна і улаженная життя наших головних героїв кардинально змінюється.

Петро Черняєв закохується в дівчину на ім'я Марина. Вона за своє життя пройшла складні життєві випробування. Марина погоджується несподівано для Черняєва стати його дружиною. Сама вона розуміє, що це шлюб скоріше від безвихідності, а про любов там і мови не може бути. Все це Марина не намагається приховувати від свого нового чоловіка, і його, схоже, це теж влаштовує. Спочатку молодший син головного героя не сприймає Марину. Але проходить час, і нова мачуха стає його першою і єдиною любов'ю. Телеглядачеві буде цікаво спостерігати за подіями цього драматичного телесеріалу, тому що така ситуація знайома багатьом з життя і є доволі поширеною.

Дивіться чудовий телевізійний серіал «Єдиний мій гріх» на нашому сайті в режимі онлайн. Бажаємо Вам відмінного перегляду та відпочинку!

Жанр: мелодрама
Рік випуску: 2012
Режисер: Каріне Фоліянц
Актори серіалу: Денис Васильєв, Олена Калініна, Любомірас Лауцявічюс, Фархад Махмудов, Кирило Гребенщиков, Аліна Гафиулова, Лера Горін, Сергій Онуків, Олександр Серский, Мирдза Мартинсоне, Валентин Терехов

Дивитися серіал Єдиний мій гріх (2012) в хорошій якості

Єдиний мій гріх (2012)Єдиний мій гріх (2012)Єдиний мій гріх (2012)

Единственный мой грех (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.