Балада про бомбера (2011) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Балада про бомбера (2011)
22 жовтня 2019

Про серіал Балада про бомбера (2011) українською мовою:

Серіал «Балада про Бомбера» - військова сага знята спільно Росією та Україною, режисером Віталієм Воробйовим. Серіал знімався за однойменним твором Михайла Веллера.

Друга Світова війна. Льотчик Гривцов - капітан-бомбардувальник, герой Радянського Союзу, впевнений у собі, гордий, людина принципів. Його кохана радистка Катя - відмінниця розвідшколи і просто цікава дівчина. Штурман Лінько - повна протилежність Гривцову, особливо в плані почуття гумору, гордості і самоповаги, людина з неймовірним бажанням вижити і жити, здатний зробити все для досягнення своєї мети. Їм всім вдалося вижити після падіння літака і тепер їм належить виконати своє поставлене бойове завдання і повернутися додому. Війна робиться гострішою і розвиває почуття головних героїв, вони стають впевненішими, досвідченішими, знаходять незалежність один від одного. Німці показані дурними особистостями, але в теж час, розміреними і при своїх планах. Досить цікаво показаний партизанський загін під проводом мудрого Савчука.

Головні герої картини протягом усього фільму поступово розкриваються, це заворожує і зацікавлює, кожну наступну серію стає дивитися все цікавіше. У кожній новій серії своя родзинка, хтось з героїв розкривається більше інших, або якась окрема тема. А тим у фільмі представлено дуже і дуже багато. Вас безсумнівно здивує, як при повному розкритті характерів героїв картина так вдало буде тримати в напрузі і уваги. Одним словом, серіал виглядає на одному диханні і доступний широкому загалу.

Даний шедевр кіно можна порівняти з такими фільмами як:
"Сімнадцять миттєвостей весни" відчувається схожий ефект присутності і постійно виникає відчуття тривоги;
"Стомлені сонцем" історія кохання на тлі зіткнень інтересів головних героїв з НКВС;
"Останній бронепоїзд" захоплюючі бойові дії і сутички героїв.

Фільм є гідною відповідю військово-патріотичним фільмам США, особливо таких картин як «Тихоокеанський фронт» і «Врятувати рядового Райана», тільки в ньому немає недоречного пафосу і більше правдоподібності.

Країна: Росія, Україна;
Жанр: військовий
Рік: 2011
Час: 49 хв.

Сценарій: Аркадій Тига
Продюсер: Віктор Мірський, Максим Уханов
Режисер: Віталій Воробйов
В ролях: Катерина Астахова,Микита Єфремов,Олександр Давидов,Вікторія Толстоганова,Ніна Усатова,Володимир Ільїн,Борис Каморзін,Тимофій Трибунцев,Єгор Барінов,Владислав Абашин

Дивитися серіал Балада про бомбера (2011) в хорошій якості

Балада про бомбера (2011)Балада про бомбера (2011)Балада про бомбера (2011)

Баллада о бомбере (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.