Чужі крила (2011) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Чужі крила (2011)
22 жовтня 2019

Про серіал Чужі крила (2011) українською мовою:

У центрі подій фільму Чужі крила знаходиться талановитий льотчик – Олексій Рудаков. За зраду Батьківщини він був засуджений радянським судом до розстрілу. Однак Олексію був даний ще один шанс. Він повинен злітати в тил до ворога і виконати важливе завдання. Якщо капітану Рудакову вдасться виконати це завдання, йому збережуть життя і дозволять знову літати. Рудаков розуміючи, що затія летіти в тил до ворога погана затія, і він навряд чи залишиться в живих все - таки погоджується на умови командирів і відправляється на завдання. Незважаючи на свій талант, літак Рудакова все ж потрапляє під обстріл і його збивають.

Однак Олексій дивом залишається живий, і він ховається на аеродромі Мессершмітт. Там він викрадає німецький літак і летить на ньому, додому виконавши завдання. Вдома він приєднується до загону партизан. На викраденому у фашистів літаку Олексію вдалося розгромити багато німецьких загонів і завдати великої шкоди фашистським літаком. Однак незабаром про викрадений літак дізнається оберштурмбанфюрер SS Катульский. Він має намір покласти край проявам Рудакова і партизан. Оберштурмбанфюрер наказує, у що б це не стало збити літак нахабного російського противника. Але, незважаючи на те, що на літак – винищувач оголошено полювання, Рудаков не перестає на ньому літати і розбивати супротивника. Незабаром про те, що в небі над Радянським союзом літає німецький винищувач керований радянським льотчиком, який до того ж уникнув трибуналу, дізнається другий секретар обкому партії Кежаєв.

Саме завдяки Кижаеву капітан Олексій Рудаков опинився на лаві підсудних. І незважаючи на те, що льотчик Рудаков на німецькому літаку виконав безліч небезпечних завдань другий секретар має намір довести розпочату судову справу до переможного кінця. Кежаєв має намір домогтися розстрілу капітана, чого б це йому не коштувало. Тепер за Рудаковим полюють не тільки німецькі літаки, але й люди, за яких він ризикує своїм життям щоразу, коли піднімається в небо, летячи на чергове завдання. На Олексія Рудакова оголошена справжнє полювання. Чи зможе він залишитися в живих, якщо його можуть піймати в будь-яку хвилину? Чи зможе Льоша повернутися додому цілим і неушкодженим до матері та своєї коханої? Чому Кежаєв ненавидить Рудакова? Відповіді на ці запитання ви знайдете, коли будите дивитися серіал Чужі крила.

Оригінал: Чужі крила
Жанр: Пригоди, Військовий.
Країна: Росія
Вийшов: 2011

Режисер: Олексій Чистиків, Олександр Фиронов
Ролі: Денис Рожков, Глафіра Тарханова, Михайло Трухін, Едуард Чекмазов, Віталій Кіщенко, Сергій Карякін, Олена Полякова, Артем Ткаченко, Іван Стебунов, Галина Стаханова, Сергій Сосновський, Костянтин Спаський, Ігор Старосельцев, Олексій Агапов, Андрій Єгоров, Костянтин Тополага, Петер Зекавица, Дмитро Білоцерківський.

Дивитися серіал Чужі крила (2011) в хорошій якості

Чужі крила (2011)Чужі крила (2011)Чужі крила (2011)

Чужие крылья (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.