Піти, щоб повернутися (2014)

Піти, щоб повернутися (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Піти, щоб повернутися (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Піти, щоб повернутися (2014) українською мовою:

Як відомо, хороші дівчатка потрапляють у рай. Але спочатку життя жене їх по всіх колах пекла. Така і доля Аліси, головної героїні серіалу «Піти, щоб повернутися». Вона народилася і виросла, мабуть, у дуже благополучній сім'ї: у неї розумні, виховані і чуйні батьки, які дали своїй красуні-дочці прекрасну освіту, а також подбали про її добробут. Перед Алісою відкриті всі двері, її майбутнє повинне бути блискучим, впевнені тато і мама. І, звичайно ж, вони пророкують їй в чоловіки такого ж прекрасного і благополучного молодого чоловіка. Але вони не навчили Алісу однієї важливої речі: розбиратися в людях і тверезо дивитися на навколишній світ. Дівчина мало не з народження буквально не знімає «рожевих окулярів» - і робить фатальну помилку.

Ігор - обранець Аліси - повна протилежність цій тонкій, розумній дівчині. Мало того, що у нього ні грошей, ні положення в суспільстві, так ще і ніяких помітних талантів і здібностей. Зате у нього чимала пробивна сила, він геніально пускає пил в очі і віртуозно маніпулює оточуючими. Він нікчема з величезними амбіціями, яка хоче отримати владу і взяти у життя реванш за те, що він з народження не міг похвалитися хорошими стартовими можливостями.

Сім'я Аліси проти такого зятя: батьки дівчини все ж реалісти і бачать майбутнього родича наскрізь. Проте Аліса непохитна і все-таки виходить заміж за Ігоря. Адже вона без забобонів і тому вважає, що поняття «мезальянс» давно пішло в історію.

Прозріння приходить до неї досить пізно, коли гра вже затягується і провідним у ній стає Ігор - безпринципний, підступний тип, справжній монстр, у якого миттєво зриває дах від отриманої влади. Тепер він може не церемонитися з дурною жіночкою. Тільки після цієї шокової терапії Аліса нарешті знімає свої «рожеві окуляри» і розуміє, наскільки вона помилялася. Тепер її метою стане вирватися з капкана, в який вона потрапила з власної волі і повернути все, що вона втратила через свого необачного рішення вийти заміж по великій і божевільної любові. Аліса нарешті розуміє, що справжня любов і чесні відносини можливі тільки між рівними - і справа тут навіть не в грошах і зв'язках, а в душевних якостях. Шкода, що урок був для неї таким жорстким.

Назва фільму: Піти, щоб повернутися
Рік: 2014
Жанр фільму: Мелодрама
Дата виходу: 19 квітня 2014
Кіно режисер: Єгор Анашкін
У ролях: Олексій Зубков, Карина Разумовська, Валерій Кудашкін, Дарина Щербакова та інші

Дивитися серіал Піти, щоб повернутися (2014) в хорошій якості

Піти, щоб повернутися (2014)Піти, щоб повернутися (2014)Піти, щоб повернутися (2014)

Уйти, чтобы вернуться (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

дуже класний фільм!!!!!!!!!!! applause
фільм чудовий

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.