Готель "Президент" (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Готель "Президент" (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Готель "Президент" (2013) українською мовою:

В мелодраматичному телесеріалі «Готель «Президент» від російських кінематографістів 2013 року випуску описуються життєві перипетії молодої оперної співачки в новому місті, після того як вона переживає складний розлучення з невірним чоловіком і втрачає голос. Сценарій був написаний Ігорем Кедриным. Виконавчими продюсерами виступили Кирило Кальман та Олександр Нугиж, постановником трюків - Анзор Тхайцуков. Знімальним процесом займалася компанія «Телеоблик». Першу серію російський телеглядач побачив 1 липня 2013 року.

У сюжеті життєвого телесеріалу «Готель «Президент» піде мова про доброю і милою дівчині, яка змушена була переїхати з Москви до Нижнього Новгорода і відкрити в собі талант психолога. Почнемо з того, що познайомимо вас з оперною співачкою Марією Лапіної та її чоловіком Андрієм. Все у цієї пари на перший погляд, стабільно і нормально. Вони чекають свого первістка і трохи нервують. Маша, як і раніше, співає арії і мріє про кар'єру оперної співачки, але найбільше вона насолоджується материнством. У Андрія зовсім інший настрій і інші турботи, далекі від сім'ї. Він все більше часу проводить зі своєю коханкою і абсолютно не піклуватися про Марію. Фатальний день змінює відносини між подружжям. Марія втрачає ще не народженої дитини через новини про зраду чоловіка. У подружньої пари валиться сімейне життя і Марія прагне скоріше піти від Андрія.

Перевалочним пунктом для обманутої жінки, яка пережила викидень, стає столична готель. Тут і надається роздумів Марія. Але незабаром її настрій міняє випадкова зустріч з однокласником Борисом Криловим. Шкільні спогади про симпатії Бориса і його залицяннях розвіюють погані думки Марії, і через якийсь час вона вже просить свого однокласника допомогти їй з роботою в Нижньому Новгороді. Там у Бориса Крилова свій готель, в якому буде працювати Маша покоївки. Новому роботодавцю здавалося дивним вибір оперної співачки, але жінка сама прийняла рішення і не пошкодувала. З часом вона освоїлася, тим більше що її хрещена мама всіляко допомагала Марії. Але найбільш приємним став той факт, що колишня оперна співачка знайшла для себе більш улюблене і захоплююче заняття. Вона стала консультувати людей по всьому сімейних і особистих питань. Виявилося, що допомагати чоловікам і жінкам знаходити щастя - це дуже приємне заняття.

Пропонуємо вашій увазі вітчизняний телесеріал «Готель «Президент» в режимі онлайн. На нашому сайті ви комфортно проведете час!

Жанр: Мелодрама
Рік випуску: 2013
Режисер: Ілля Хотиненко
Актори серіалу: Олександра Урсуляк, Дмитро Ульянов, Юрій Батурин, Ірина Чипиженко, Ксенія Рябінкіна, Денис Бургазлиев, Юрій Тарасов, Михайло Поліцеймако, Поліна Сидіхіна, Катерина Соловйова

Дивитися серіал Готель "Президент" (2013) в хорошій якості

Готель "Президент" (2013)Готель "Президент" (2013)Готель "Президент" (2013)

Отель "Президент" (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.