Фільми онлайн » Серіали » Страсті за Чапаєм (2012)

Страсті за Чапаєм (2012) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Страсті за Чапаєм (2012)
22 жовтня 2019

Про серіал Страсті за Чапаєм (2012) українською мовою:

Серед вітчизняних картин, знятих в жанрі драми і історії у 2012 році є картина Сергія Щербина під назвою Страсті за Чапаєм. Сюжет цього фільму розповідає про переломний момент в історії Росії та багатьох інших країн початку минулого століття. Як всі вже здогадалися, головним героєм цього фільму виступає легендарний Чапаєв, який є героєм безлічі анекдотів і байок. На момент початку цього серіалу Василю всього двадцять років і до своїх заслуг, знаменитості та легендарності йому належить йти дуже довго.

У фільмі показує головний герой не тільки молодим, але і дуже амбітним, повним надій на щасливе і світле життя. Одного разу з-за переслідування страж правопорядку йому разом зі своєю коханою Анастасією доводиться покинути своє рідне село. Після довгих і болісних поневірянь по величезній країні Настя серйозно захворює. Після постійних переїздів з одного місця на інше їй не вдається впоратися зі своєю серйозною хворобою... Василь, повний горем і відчаєм відправляється до себе назад у село.

У своїй рідній стороні молодий чоловік влаштовується теслею і незабаром намагається налагодити своє особисте життя і одружитися на дівчині Пелагеї. Далі історія не закінчується і після трьох років спільного з нею життя Василь показується батьком трьох дітей, і начебто його життя протікає досить спокійно і помірно. Але, як завелося на Русі, історія байдужа до долі звичайних простих людей. Починається Перша Світова війна і молодий хлопець з метою захисту своєї Вітчизни йде на фронт. Після декількох успішних боїв Чапаєв отримує кілька пам'ятних нагород і у своєму полку завойовує певний авторитет.

Однак після цієї війни слідом приходить громадянська війна, найстрашніша за мірками тих часів, оскільки ворогами стали не різні народи, а люди з однієї держави. Поки головний герой Василь перебував на війні, від нього йде кохана дружина. Однак він сильно не переживає, так як втіху знаходить у військовій справі. Також герой знаходить багато нових друзів, серед яких Петька Ісаєв, який є не менш цікавим героєм багатьох народних анекдотів і легенд. Серед жінок Василь зі своїми соратниками знаходить величезну популярність, так як вони вже до того часу стали справжніми легендами. Тепер Василь закохується в дочку білогвардійця. Однак, ця історія їхнього кохання не може бути щасливою і успішною, так як головний герой є ярим противником режиму, який підтримує її батько. В цей же час у Василя закохується дружина командира, який був ще й його кращим другом. Перебуваючи в такому скрутному становищі, Чапаєв став все більше вечорами і на дозвіллі згадувати про свою Анастасію, з якої він починав свій життєвий шлях. Фільм страсті по Чапаю є складною історією про чоловіка, який за своє навіть невелике життя втратив багатьох, однак через свого військовий талант він обрів загальну популярність і повагу серед вищих ешелонів військової влади. Ця картина буде цікава тим, хто любить історичні фільми про любов і вірність.

Оригінал: Страсті за Чапаєм
Жанр: драми, історичні, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2012

Режисер: Сергій Щербин
Ролі: Сергій Стрельников, Дмитро Щербина, Карина Андоленко, Олександр Соколовський, Ольга Павловець, Юрій Батурин, Станіслав Боклан, Максим Дрозд, Ілля Соколовський, Олексій Лонгін

Дивитися серіал Страсті за Чапаєм (2012) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Страсті за Чапаєм (2012) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Страсті за Чапаєм (2012)Страсті за Чапаєм (2012)Страсті за Чапаєм (2012)

Страсти по Чапаю (2012) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.