Шеф (1 сезон) (2012) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Шеф (1 сезон) (2012)
22 жовтня 2019

Про серіал Шеф (1 сезон) (2012) українською мовою:

Російський детективний серіал "Шеф" порадує своїх глядачів незвичайним сюжетом і найвідомішими головними героями.

Головний герой серіалу - полковник поліції Віктор Расторгуєв. Він безстрашна але чесна людина, яка живе своєю роботою. Одного разу він потрапляє в неприємну ситуацію, і йому доводиться скористатися службовою зброєю для того, щоб захистити дівчину. Але начальству це не сподобалося і за це вони переправили його на службу з Москви в Санкт-Петербург. Расторгуєв разом з дружиною Ольгою та сином Пашею переїжджає в Петербург і їх спочатку такі зміни дуже порадували. На новому місці йому належить розкрити таємницю самогубства колишнього начальника ОВС Петра Маслова.

Крім цієї нелегкої справи полковник у перший же день стикається з злочином біля свого будинку. Злочинцями виявляються співробітники позавідомчої охорони, які вимагають гроші у власника магазину. Полковник вирішив покарати грабіжників і тим самим нажив собі ворогів.

Після короткої служби в ОВС Віктор розуміє, що йому там зовсім не раді. Полковник давав інтерв'ю в передачі «Без маски», але після цього він потрапив на неприємну розмову з провідним Леонідовим. Він просить Расторгуєва допомогти звільнити з в'язниці свого сина наркомана. Але полковнику не вдається допомогти в цьому делікатному питанні і він отримав нового ворога в особі ведучого і його товаришів. Вороги дістають не тільки самого Віктора, але і його дружину Ольгу, через яку хочуть вийти на полковника.
Колишній начальник ОВС заплутав багато справ і мало чого вирішив і Віктору доводиться не солодко усе це розплутати.

Оригінал: Шеф
Жанр: кримінальні, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2012

Режисер: Олег Ларін, Анатолій Артамонов
Ролі: Андрій Чубченко, Ян Цапнік, Тетяна Мещеркіна, Кирило Полухін, Аркадій Коваль, Олексій Фокін, Філіп Величко, Євген Савчук, Валерій Ошомков, Ігор Павлов

Дивитися серіал Шеф (1 сезон) (2012) в хорошій якості

Шеф (1 сезон) (2012)Шеф (1 сезон) (2012)Шеф (1 сезон) (2012)

Шеф (1 сезон) (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.