Закрита школа. Розв'язка (5 сезон) (2012)

Закрита школа. Розв'язка (5 сезон) (2012) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Закрита школа. Розв'язка (5 сезон) (2012)
22 жовтня 2019

Про серіал Закрита школа. Розв'язка (5 сезон) (2012) українською мовою:

Кожен з нас колись був школярем. Так, у будь-якій школі учні мають власну історію. Бували і не дуже приємні моменти, а найчастіше діти раділи життю. Загалом, шкільні роки чудові, і з цим дуже складно посперечатися. Але в новому серіалі жанру трилер телеглядач зрозуміє, наскільки все-таки гарна була саме його школа, адже тут насправді є з чим порівняти! Захоплюючий містичний трилер Закрита школа Розв'язка дивитися онлайн безкоштовно про події, які відбуваються на території елітної школи «Логос». Отже, в чому ж полягає весь сенс даного містичного трилера? Телеглядач вже встиг ознайомитися з деякими сезонами даного серіалу, чому, безумовно, радий. Адже насправді сюжет заворожує.

На місці, де знаходиться ця сама стара садиба, коли-то у воєнні часи розташовувалася німецька лабораторія, де нацистські вчені регулярно ставили якісь дивні досліди проводили експерименти нетрадиційні. Але доки це було дуже давно, то було прийнято рішення використовувати стару садибу, розташовану посередині лісу, як школи-пансіону, де і будуть далі відбуватися всі події. Школа «Логос» є елітною, тобто, сюди не приймають, кого попало. Відразу ж телеглядач знайомиться з головними героями, у кожного з яких, як виявилося, є власні скелети в шафі.

Проблема полягає в тому, що кожен учень готовий піти на все, щоб зберегти свій секрет. Але найбільше зачаровує той момент, що навколо цієї самої школи починають відбуватися дуже дивні дії, що лякають і хвилюючі. Учні, та навіть і деякі викладачі, приступають до розслідування всього цього діла. Містичний серіал " Закрита школа Розв'язка дивитися онлайн безкоштовно на цьому і заснований, що учні з викладачами не тільки будуть шукати ключик до хвилюючих їх питань, але також серіал ґрунтується на дуже непростих відносинах серед дітей! Минулий, четвертий сезон залишив масу питань у головах глядачів і шанувальників "Закритої школи", і в цьому сезоні (відповідно, це вже 5 сезон) нарешті-то все вирішиться і стане на свої місця.

Країна: Росія
Виробництво: Канал СТС
Повна назва: Закрита школа. Розв'язка / 5 сезон (2012)
Дата релізу сезону: 21 жовтня 2012

У ролях: Тетяна Васильєва, Антон Хабаров, Павло Прилучний, Олексій Коряков, Тетяна Космачова, Агата Муценієце, Ігор Юртаєв, Андрій Негинський, Юлія Агафонова, Ксенія Ентеліс, Віталій Ємашов, Луїза Габріела Бровіна
Режисери: Олег Асадулин, Костянтин Статський
Жанр серіалу: трилер, драма, детектив, вітчизняний
Тривалість: ~45 хв

Дивитися серіал Закрита школа. Розв'язка (5 сезон) (2012) в хорошій якості

Закрита школа. Розв'язка (5 сезон) (2012)Закрита школа. Розв'язка (5 сезон) (2012)Закрита школа. Розв'язка (5 сезон) (2012)

Закрытая школа. Развязка (5 сезон) (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.