Вірність (2017) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 2 серія

Про серіал Вірність (2017) українською мовою:

Зворушливий і дуже життєвий російський кіносеріал з елементами драми і мелодрами повідає глибоку і повчальну історію про справжнє кохання, якій всі віки підвладні, і для якої немає перешкод. У центрі бурхливо розвиваючих подій виявляється прекрасна дівчина на ім'я Ася. Вона – втілення молодості, успіху, краси і розуму. Справжній скарб, ідеальна жінка і казка наяву. Вона молода, але вже керує успішним і популярним салоном креативного візажу. У неї немає хлопця або чоловіка, тому що наша романтична натура не шукає грошей, а любові, чекаючи свого єдиного.

Одного разу дівчина приїжджає в рідне село до улюблених батьків. Тато з мамою раді візиту улюбленої дочки, яка, виявляється, до всього іншого, вкрай наївна і безпосередня. Що і привертає увагу всіх чоловіків у глибинці, які просто по вуха закохуються в Асю. Це, само собою, не подобається місцевим жінкам, які відразу починають будувати всілякі підступи і розпускати брудні чутки.

І одного разу наша героїня зустрічає нового сусіда батьків – дачника Захара. Цей чоловік значно старше дівчини, але вона одразу відчуває неймовірне тяжіння і розуміє, що це – її доля. Чи зможе молода красуня домогтися свого, незважаючи на перешкоди, які постають на її шляху?
Вірність (2017)

Дивитися серіал Вірність (2017) в хорошій якості

Вірність (2017)Вірність (2017)Вірність (2017)

Верность (2017) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.