Поговори зі мною про кохання (2013)

Поговори зі мною про кохання (2013) дивитися онлайн

Додано 19 червня 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 2 серія

Про серіал Поговори зі мною про кохання (2013) українською мовою:

Прихильницям мелодрам російський режисер Артем Насыбулен зробив подарунок. На екрани вийшов жіночий серіал під назвою Поговори зі мною про кохання (2013). Серіал не затягнутий і складається всього з чотирьох серій, тому при невеликих витратах часу можна отримати море позитивних емоцій. Події розгортаються в селі, де живе симпатична дівчина Тетяна Петруніна. Її батько керує колгоспом, і справ у нього не впроворот. В мелодрамі Поговори зі мною про кохання головна героїня Таня не розпещена дівчина, а навпаки, вона не боїться роботи і є головною помічницею батька. Характер у сільської дівчини те, що треба: прямолінійна, смілива, завзята, але при цьому дуже мила.

Глядач, який буде дивитися серіал, побачить, що в житті Петруниных відбувається важлива подія - Танюша збирається заміж за місцевого гульвісу Гришку, і природно, як і будь-яка дівчина мріє про те, щоб шлюб був щасливим. Перебуваючи в передвесільних клопотах, вона зовсім не помічає, що улюблений Григорій помітно охолов до неї, і наближає подія його зовсім не радує. Виявляється ще під час навчання Танін наречений завів інтрижку з корисливою міської панянкою і все це час підло зраджував головну героїню в серіалі Поговори зі мною про кохання (2013). Все розкрилося в переддень урочистості, коли Гришка просто втік від нареченої прямо з-під вівтаря. Пережити таке зрада й ганьба нелегко, але завдяки своїм характером Таня знаходить сили і продовжує жити далі своїм життям.

Але село є село. Всі кому не лінь обговорюють вчинок Григорія. А ще сільські пліткарки пророкують Тані, що з-за своєї прямолінійності шанси знайти нового чоловіка у неї практично нульові. Однак життя сама розставляє все на свої місця. На горизонті з'являються відразу два претенденти на серце головуючої дочки: підприємець Малахов, який володіє автохолдингом і новоприбулий в колгосп водій Петро. За сюжетом серіалу Поговори зі мною про кохання, який вийшов на екрани в 2013 році, задумано, що тільки один з них відчуває дійсно щирі почуття до Тетяни Петруненой. А другого вона потрібна лише для того, щоб отримати вплив на місцевих жителів і зруйнувати колгосп, на підняття якого її батько витратив усе своє життя. І тепер Тані належить розібратися і відрізнити справжні почуття від корисливих намірів. Чи зрозуміє дівчина, хто є хто, і чи зможе вона, не дивлячись на пережите зрада, ще раз повірити в любов

Дивитися серіал Поговори зі мною про кохання (2013) в хорошій якості

Поговори зі мною про кохання (2013)Поговори зі мною про кохання (2013)Поговори зі мною про кохання (2013)

Поговори со мною о любви (2013) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.