Асі (2007) дивитися онлайн

Додано 27 липня 2015

Асі (2007)
27 липня 2015

Про серіал Асі (2007) українською мовою:

Головна героїня - дочка фермера. Фермер на межі розорення. Її мудрий батько колись заради того, щоб зберегти свої землі, відмовився від отримання диплома. Але зараз, коли Асі вже стала дівчиною на виданні, настав в їх сімї не найкращий час і батько змушений боротися за те, щоб сім'я не втратила землю, якою вони володіють вже три століття поспіль. Ця земля годувальниця. В неї він вкладав всі свої сили і її втрату він не переживе.

Асі, також як і її батько прив'язана до рідної землі. Їй дали ім'я на честь річки, яка протікає в її рідних краях.
Розвиток подій починається з того, що в місце, в якому живе Асі і її родина, приїжджає багатий і красивий хлопець по імені Демір. Він сам родом з цих місць, але залишив їх багато років тому. Коли чиста і наївна сільська дівчина Асі знайомиться і закохується в нього, вона навіть не підозрює що їй у майбутньому через любов до нього доведеться пройти. Гордість і впертість обох робить любов неможливою. Ускладнює ситуацію і те, що у головного героя раптом з'являється справжня мати. Він не може повірити, що та жінка, яку він все життя вважав матір'ю, не народжувала його, а тільки виховувала. Винних знайти в цій ситуації складно, жінка не винна в тому, що залишила Деміра, винні обставини. Таємниця сім'ї хлопця буде причиною не одного десятка конфліктів між сім'ями дівчини і хлопця.

В "Асі" показано не тільки закохані, але і їх сім'ї. Так, слова батька сімейства Козджуоглу наповнені мудрістю, і озвучені ним рішення і поради хочеться взяти на озброєння. Звичайно, серіал в першу чергу цікавий за історією кохання бідної дівчини й багатого хлопця. Від сцен кохання буде завмирати серце, і при цьому не буде вульгарності. Саме про таку чисту любов, яка показана в "Асі", напевно, мріє кожна дівчина.

Оригінал: Asi
Жанр: мелодрами, драми
Країна: Туреччина
Вийшов: 2007

Режисер: Cevdet Mercan
Ролі: Туба Буйукустун, Мурат Йылдирим, Планується Виплатити Компенсації Текиндор, Нур Сюрер, Сельма Эргеч, Джемаль Хюнал, Tülay Günal, Tülay Bursa, Aslihan Guner, Нечметтин Чобаноглу

Дивитися серіал Асі (2007) в хорошій якості

Асі (2007)Асі (2007)Асі (2007)

Аси (2007) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.