Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018)

Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018) дивитися онлайн

Winchester: The House that Ghosts Built

Про фільм Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018) українською мовою:

Сара – стара дама, яка живе у величезному будинку, який продовжує будуватися навіть зараз, через десятиліття після закладання перших цеглин. Це розпорядження самої господині, у якої є певні причини, які спонукають її витрачати кошти на зведення нових поверхів і будівництво коридорів-лабіринтів. У минулому героїня фільму «Вінчестер. Будинок, збудований привидами» була дружиною сина впливового бізнесмена, який заснував одну з найвідоміших збройових компаній світу. Але доля не була прихильною до самої жінки, ні до її родичів – всі близькі Сарі люди загинули.

Зараз вона – невтішна вдова, яка володіє контрольним пакетом акцій компанії загиблого чоловіка. Багатьом членам ради жінка здається божевільною. Щоб зрозуміти цю точку зору, достатньо всього лише раз відвідати її особняк, в якому можна заблукати, зайвий раз моргнувши. Члени ради хочуть позбавити Сару голосу в компанії, але для цього їм необхідно отримати висновок спеціаліста про її психологічний стан. Так у будинку героїні з'являється талановитий психолог Прайс, якому належить з'ясувати, чи знаходиться вона в здоровому глузді. Спостерігаючи за господинею, чоловік раптово виявляє, що причина безупинного будівництва не в божевіллі Сари, а в реальну загрозу її життя.

Дивитися фільм Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Сюжет фільму заснований на реальних подіях, що відбулися в кінці XIX століття.

Дивитися фільм Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018) в хорошій якості

Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018)Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018)Вінчестер. Будинок, збудований привидами (2018)

Винчестер. Дом, который построили призраки (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Боря
  • 17 травня 2018 22:12
  • 0
Обожнюю "домові" трилери. А цей дивовижний будинок явно гідний того, щоб стати головним героєм фільму. Це просто дивно (дивніше, ніж сама тема примар,), що основа фільму - повна правда. Реальна Сара, її будинок в Сан Хосе (туди можна прийти на екскурсію), її хвороба. Чи не знайшла тільки інформацію про напад на офіс Вінчестерів. Антураж, актори, їх гра - все незрівнянно. Кого-то здивувало, що доктор не вірив довго в чортівню: але він же закидав всякою поганню і вважав, що це галюцинації. Дивитися і переглядати, оцінка - 5/5.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.