Смерть Сталіна (2018)

Смерть Сталіна (2018) дивитися онлайн

The Death of Stalin

Про фільм Смерть Сталіна (2018) українською мовою:

Події в кінокомедії «Смерть Сталіна» розгортаються в радянському союзі у 195З році, коли помер вождь народів. Після того, як Сталін відійшов в інший світ, радянські впливові політичні діячі почали боротьбу за владу, кожен з них прагнув зайняти посаду лідера сильної держави. Щоб досягти своєї мети головні герої стали пускати в хід самі низькі і нелюдські методи боротьби. Адже, як всім відомо, на війні всі засоби хороші, тому керуючись цим переконанням, вони стали будувати різні пакості і готувати різного роду неприємності своїм опонентам, не гребуючи погрожувати їм розстрілом, тюремним терміном та іншими видами покарань, які в ту пору були вельми популярні і поширені.

Дана кінострічка є пародією на той період радянської історії, коли політики, які багато років перебували в надмірній напрузі і боялися за своє життя, відчули свободу дій, адже людина, яка тримала їх під постійним прицілом померла. B результаті починають проявлятися низинні якості і вади людей, які збиралися зайняти місце легендарного Генерального секретаря. До чого призведе подібна гонка за владу, де люди роблять не тільки жахливі вчинки самі, але і втягують у цей процес оточуючих, плетуть інтриги, поширюють плітки, і при цьому абсолютно не думають прo народ, який втомився терпіти весь цей жах?

Дивитися фільм Смерть Сталіна (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Смерть Сталіна (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Мова у фільмі йде про авіакатастрофу в Свердловську, в якій загинула хокейна команда ВПС Московського військового округу. Треба лише зауважити, що сталася ця трагедія в 1950 році, тобто за три роки до смерті Йосипа Сталіна.

Дивитися фільм Смерть Сталіна (2018) в хорошій якості

Смерть Сталіна (2018)Смерть Сталіна (2018)Смерть Сталіна (2018)

Смерть Сталина (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.