Паранормальне (2018)

Паранормальне (2018) дивитися онлайн

The Endless

Про фільм Паранормальне (2018) українською мовою:

Фільм розповідає глядачам про містичний культ, члени якого впевнені в існування якихось надприродних сил. Головними героями хоррора «Паранормальне» стають Джастін і Аарон - рідні брати, яких в дитинстві довелося опинитися в тій самій секті. На щастя, вони зуміли втекти звідти. Пройшли роки, хлопчики виросли і спокійно ведуть доросле життя, проте їх наздоганяє відлуння минулого. Одного разу Аарон і Джастін отримують дивні і лякаючі листи від своїх колишніх «наставників» і «братів».

Дивно, але все починає вказувати на існування паранормального - того, у що щиро вірили сектанти. Ставши свідками деяких непояснених подій, герої вирішують виконати вимоги членів своєї колишньої «сім'ї». Вони повертаються туди, звідки колись так мріяли втекти. Братів приймають дуже великодушно, немов даючи зрозуміти, що їх не вважають зрадниками. Хлопцям здається, що вони прийняли вірне рішення, але потім їм доведеться змінити думку. Після приїзду Джастін і Аарон беруть участь в одному з обрядів, під час якого переконуються, що містичні образи абсолютно реальні і мають паранормальні здібності.

Дивитися фільм Паранормальне (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Паранормальне (2018)

Дивитися фільм Паранормальне (2018) в хорошій якості

Паранормальне (2018)Паранормальне (2018)Паранормальне (2018)Паранормальне (2018)Паранормальне (2018)Паранормальне (2018)

Паранормальное (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.