Фільми засновані на Реальних подіях

Взяті з життя історії, про події, що залишили в пам'яті людей яскраві спогади або змінили хід історії, завжди цікаві. Якщо додати до них трохи фантазії і дбайливе ставлення сценаристів і режисерів, то в результаті вийде шалено цікаве кіно. Чи буде цей фільм історичним, пригодницьким, гостросюжетним екшеном, бойовиком, комедією, драмою, мелодрамою або трилером - неважливо. До якого б жанру не належали такого роду картини, вони завжди користуються шаленою популярністю.

Ми з задоволенням пропонуємо Вашій увазі найкращий фільм на реальних подіях у хорошій якості. Це і трилер «Аполлон -18» про боротьбу за виживання екіпажу третього космічного корабля, що висадився на Місяці, і драма «Вежі-близнюки» про поліцейських, які кинулися 11 вересня рятувати людей у Всесвітньому Торговому Центрі і опинилися в момент обвалення однієї з башт цієї будівлі. Тут і зворушлива французька комедійна драма про двох абсолютно різних людей, яких звела доля і зробила добрими приятелями: багатого паралізованого аристократа і нещодавно звільненого з в'язниці чорношкірого хлопця, і багато інших цікавих стрічок.

Заслуговують особливої уваги також картини, засновані на реальних подіях, новинки року. Наприклад, кримінальна драма «Вовк з Уолл-стріт», яку одразу ж після виходу в прокат зарахували до резонансних і скандальних стрічок. Як добитися успіху і в чому він полягає? Головний герой, спритний нью-йоркський брокер, розповідає про свій шлях до запаморочливого успіху. Фінансові махінації, море грошей, слава, наркотичний чад, річки алкоголю, сексуальні втіхи та інші розваги ось з чого складалося його життя цілих десять років. А може всього десять років? І що ж було далі? Загалом, фільм треба дивитися однозначно.Всі картини, представлені в цьому розділі, дійсно заслуговують того, щоб витратити на їх перегляд свій вільний час і не пошкодувати про це. Плюс до всього, у нас можна дивитися онлайн фільми, засновані на реальних подіях, безкоштовно і в будь-який зручний час.