Своя людина (1999) дивитися онлайн

The Insider

Про фільм Своя людина (1999) українською мовою:

Джеффрі працює віце-президентом в солідній тютюновій компанії. Він добре забезпечений, має гарну дружину, його кар'єра стрімко розвивається. Джеффрі намагається піти проти свого ж керівництва. Він звинувачує їх у тому, що у виробництві тютюнової продукції вони використовують компоненти, що викликають у курців сильну залежність. Тобто керівництво мало цікавить здоров'я клієнтів, для них важливо отримати більший прибуток.

Головний герой, сам того не бажаючи, виходить на стежку війни. Звичайно, його відразу звільняють з роботи. Однак він намагається заручитися підтримкою відомого продюсера Лоуелла. Той допомагає Джеффрі, з-за чого сам ледь не позбавляється роботи. І ось Джеффрі стикається з великими труднощами, коли йде його дружина. Світ великих грошей дуже суворий. Ви в цьому ще раз переконайтеся, якщо станете фільм «своя людина» . Боротьба з тютюновою компанією може закінчитися плачевно для головного героя. Він уже позбувся роботи і дружини. Але великі люди можуть піти ще далі!

Дивитися фільм Своя людина (1999) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Своя людина (1999)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм заснований на статті «Людина, яка занадто багато знала» (автор - Марі Бреннер) з журналу «Vanity Fair».
  • Гримери постійно мучилися з густим волоссям Рассела. Спочатку йому їх выстригали, а в підсумку взагалі збрили і змусили надіти перуку.
  • Психологічна драма «Своя людина» є у високому ступені документальний - її сюжет повністю заснований на реальних подіях першої половини 90-х років минулого століття. І режисер Майкл Манн, і його натхненник Доктор Джеффрі С. Уайганд не раз публічно заявляли, що художня фікція у «Своїй людині» обмежена лише іменами подружжя і дітей Доктора Уайганда, змінених на його прохання.

Дивитися фільм Своя людина (1999) в хорошій якості

Своя людина (1999)Своя людина (1999)Своя людина (1999)

Свой человек (1999) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.