Бруклін 9-9 (1 сезон) (2013)

Бруклін 9-9 (1 сезон) (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Бруклін 9-9 (1 сезон) (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Бруклін 9-9 (1 сезон) (2013) українською мовою:

В комедійному телевізійному серіалі «Бруклін 9-9», запуск першої серії якої відбувся у вересні 2013 року, описуються запаморочливі події. У центрі уваги виявляються відразу четверо поліцейських, над якими шефствує дуже серйозний і відповідальний капітан. Процесом зйомок займалася американська студія 3 Arts Entertainment і Універсальний Televsion. Музику до серіалу написав композитор Ден Марокко. Матеріалом для зйомок став сценарій Майкла Шура і Деніела Дж. Гура, який також виступив в якості продюсера проекту. Тривалість одного епізоду шоу склала 23 хвилини.

Сюжетом телевізійного серіалу «Бруклін 9-9» є розповідь про самих безтурботних служителів закону. Головні дійові персонажі - копи, які довгий час залишалися в запасі. Для них перебувала лише дрібна робота, що не вимагає особливих зусиль. Але з приходом капітана поліції в ділянці Брукліна все має змінитися. І в першу чергу - ставлення до служби. Якщо до нового призначення капітан думав, що всі службовці такі, як він, то чотири копа його неприємно здивували. Вони не знали бід і не страждали докорами совісті, а тепер їм належить довести серйозність свого вибору професії. Доручають капітану шефство над чотирма копами. Але йому не вдається з перших днів створити потрібний настрій. Та й навряд чи це вийде через час. Вся справа в тому, що хлопці-копи мають неповторність та індивідуальність. Деколи їх витівки можуть насмішити простого громадянина, але головне на роботі - це результативність, і з цим команда молодих копів в запасі добре справляється. Як їм це вдається? Незрозуміло. Не може збагнути і капітан. Найбільше діти люблять розслаблятися прямо в кабінетах дільниці. Для цього вони використовують всі підручні засоби. Розвеселити своїх колег вони можуть, а от наскільки правильно вони виконують свої прямі обов'язки? Побачимо.

На нашому сайті ви зможете відмінно розслабитися і подивитися позитивний телевізійний серіал «Бруклін 9-9». Режим онлайн дозволить комфортно провести час!

Жанр: комедія
Рік випуску: 2013
Режисер: Філ Лорд, Кріс Міллер, Джейсон Енслер
Актори серіалу: Енді Семберг, Андре Брогер, Террі Крюс, Меліса Фумеро, Джо Ло Трульо, Стефані Беатріз, Нефрит Або, Фред Армізен, Дірк Блокер, Річард Фінкельштейн

Дивитися серіал Бруклін 9-9 (1 сезон) (2013) в хорошій якості

Бруклін 9-9 (1 сезон) (2013)Бруклін 9-9 (1 сезон) (2013)Бруклін 9-9 (1 сезон) (2013)

Бруклин 9-9 (1 сезон) (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.