Вісімдесяті (4 сезон)

Вісімдесяті (4 сезон) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-6 сезон 13 серія

Про серіал Вісімдесяті (4 сезон) українською мовою:

Телевізійний серіал «Вісімдесяті» відкрив свій четвертий сезон на каналі «СТС» 15 вересня 2014 року. Компанія «Леан-М» за підтримки «Соні Пікчерс Телевіжн» зняли продовження історії про радянському студента, його друзів і родичів, які живуть в епоху перебудови. Багато з нас пам'ятають той час чи чули розповіді про нього від старших товаришів, і даний серіал - прекрасний привід відновити в пам'яті той період.

Здається, що з тих пір пройшло не так вже багато років, але телевізійний серіал «Вісімдесяті» нам знову показує, наскільки відрізнялася життя радянських людей від нашого теперішнього життя. Точно так само, як і звичаї і звички, ідеологія і установки, громадська думка і відносини в родині. Все це, поступово змінюючись, настільки трансформувалося, що можна здивуватися, усвідомивши глибину змін. Різні обставини, в які потрапляють герої серіалу, впізнавані і схожі на ті, що відбувалися тоді з багатьма студентами та їх родичами. Практично кожен відвідував і прогулював заняття, ходив на дискотеки в студентських гуртожитках, домашні концерти рок-груп, можливо, намагався десь підробити. Багато сімей діставали речі, що були в дефіциті, «по блату» та «з-під прилавка». Тоді все було чітко зрозуміло - чого не можна робити, і наскільки не можна.

Всі думали приблизно однаково, адже всі дивилися однакові радянські передачі, так і за тим, щоб не було інакомислячих, суворо стежили. Може, ще й тому кохана дівчина героя Інга так вразила уяву однокурсників. Адже вона жила якийсь час у Франції, де її батько працював представником радянського автомобільного заводу. Вані вдалося завоювати її розташування, але згодом закохані розлучилися, Інга виїхала з Радянського Союзу до Франції. А у Івана в пам'ять про неї залишилася татуювання у вигляді букви «І». Але надія на зустріч залишилася, і в новому сезоні герої повинні відновити спілкування.

Як будуть далі розвиватися відносини Вані і Інги, а також інших діючих осіб, і які знаки часу ми зможемо ще побачити на екрані, дізнайтеся про це, подивившись у нас на сайті телевізійний серіал «Вісімдесяті» в режимі онлайн.

Дивитися серіал Вісімдесяті (4 сезон) в хорошій якості

Вісімдесяті (4 сезон) Вісімдесяті (4 сезон) Вісімдесяті (4 сезон)

Восьмидесятые (4 сезон) 1-6 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

когда вийде 5 сезон?? smile smile
  • duvogirl
  • offline
  • 12 грудня 2014 19:28
  • 0
супер серіал! 19 та серія hands hands

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.