Я поруч (2013) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 4 серія

Про серіал Я поруч (2013) українською мовою:

Легенда про сховані скарби має здатність закрутити голову будь-якій людині, якщо тим більше воно знаходиться десь недалеко. Також різні легенди іноді бувають і правдою, і тоді це розуміння надає людині ще більше бажання заволодіти ними.

Ось і в цьому захоплюючому серіалі йтиметься про те, як один хлопчина на ім'я Саша після того, як начувся про заховані скарби, відправився на їх пошуки. Але шукати не довелося довго так, як він знав, де вони знаходяться. Виявляється, за розповідями очевидців ці скарби зберігалися в однієї бабусі Серафими, яка мешкала у його дворі. Тепер для того щоб їх знайти він підіймається до неї в квартиру і починає їх пошуки. Шукати довелося недовго так, як стара їх ховала у себе в спальні, тому Саші не довелося з ними довго возитися. Коли він їх знайшов, то був трохи здивований знахідкою так, як виявив зовсім не те, що шукав.

Сашко готовий був побачити якусь скриню зі скарбами, а виявив тільки багато маленьких коробочок, у яких знаходилися по одному кільцю і найдивніше це те, що на коробках були датовані якісь дати, починаючи з тисяча дев'ятсот сорок першого року. На перший погляд вони були безцінні, але для старенької вони значили дуже багато і припадали для неї справжнім скарбом.

Також виявилося, що сімейна трагедія Саші безпосередньо пов'язана зі старою і до того ж ці колечка мають безпосереднє відношення до нього самого. І ось тепер кожен, хто буде дивитися цей чудовий серіал онлайн, зможе поспостерігати за розвитком цих таємних подій і повністю розібратися в тому, що і як пов'язує Серафиму і Сашу. Також цей серіал Я поруч сильно заінтригує увагу кожного телеглядача тому, що має сильно чудовий сюжет, який не залишить жодну людину байдужою до подій.

Дивитися серіал Я поруч (2013) в хорошій якості

Я поруч (2013)Я поруч (2013)Я поруч (2013)

Я рядом (2013) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.