Фільми онлайн » Вітчизняні » Плата за порятунок (2018)

Плата за порятунок (2018) дивитися онлайн

Додано 10 березня 2023 4 серії

Про серіал Плата за порятунок (2018) українською мовою:

Ксенія Гальперіна знайшла власне місце в житті. Чітко визначившись з вибором професійної діяльності, вона зуміла стати успішним лікарем. Ксенія звикла завжди керуватися розумом, а не емоціями. Для жінки давно стало звичним чітке планування власного життя, на кілька років вперед, внесення коректив при необхідності, суворе дотримання визначених цілей. Працьовитість і цілеспрямованість дозволили Гальпериной стати головним лікарем. Тепер перед жінкою відкрилися нові горизонти. Є надія на подальше кар'єрне зростання, стабільне збільшення добробуту. Налагоджується і особисте життя Ксенії. Вона стала матір'ю завдяки коханому чоловікові.

Не завжди благі наміри призводять до позитивних результатів. У цьому Ксенії довелося переконатися на власному гіркому досвіді. До лікарні доставили складних пацієнтів. Стан громадян, які постраждали в автомобільній аварії, було наскільки важким, що ніхто з колег Гальпериной не ризикнув проводити операцію. Ксенія перейнялася щирим співчуттям до одного з пацієнтів. Сподіваючись, що їй вдасться врятувати людське життя, Гальперіна не усвідомлювала ступінь небезпеки. Почавши операцію, вона не замислювалася про ймовірні наслідки. Підсумком стали проблеми на роботі, звільнення. Тепер безробітна жінка залишилася не тільки без засобів до існування. У неї відняли навіть дитини.
Плата за порятунок (2018)

Дивитися серіал Плата за порятунок (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Плата за порятунок (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Плата за порятунок (2018)

Плата за спасение (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.