Братські узи (2014)

Братські узи (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 2 серія

Про серіал Братські узи (2014) українською мовою:

Головна героїня на ім'я Ксюша досягла чималих успіхів у кар'єрному плані, незважаючи на власну молодість. Дівчина вже працює в кардіології і попутно отримує вищу медичну освіту. Рятувати людей і лікувати тих, кому потрібна допомога - ось мрія добродушною і порядної Ксенії.

Якщо у дівчини і коханий на ім'я Олександр, який також непогано заробляє. Здається, що у них ідеальні стосунки, адже Ксенія завжди намагалася вибудувати любов на взаємній довірі та розумінні. І ось одного разу трагедія руйнує життя дівчини.

Її батько помирає в далекому Саратові, де колись проживала Ксенія, і дівчина відправляється туди, щоб вшанувати пам'ять родича. Ось тільки поки вона відсутня в столиці, заздрісні колеги вирішують вижити Ксенію з лікарні. Спосіб вони вибирають досить екстравагантний, розпускаючи чутки про те, що у дівчини роман з місцевим головним лікарем.

Елементарна брехня обертається серією трагедій для Ксенії, яку звільняють з роботи за некомпетентність. Незабаром з'ясовує, що і Олександр повірив несправедливим чуток про кохану. Тепер він упевнений, що Ксенія зраджувала йому все це час, а, значить, дівчині не можна вірити і в майбутньому. Намагаючись відновити власне життя з уламків, Ксенія стає сильнішою. День у день вона трудиться, щоб відновити свою репутацію і здається, що це дає плоди.

Дивитися серіал Братські узи (2014) в хорошій якості

Братські узи (2014)Братські узи (2014)Братські узи (2014)

Братские узы (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.