Анжеліка (2 сезон) (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Анжеліка (2 сезон) (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Анжеліка (2 сезон) (2015) українською мовою:

У цьому світі повним людям живеться досить не легко. Вони постійно користуються зайвою увагою, причому не завжди з кращих спонукань. В навколишньому світі, для повних людей відведено дуже мало місця, але навіть з такого крихітного простору їх намагаються витіснити. Про зовнішній вигляд таких людей навіть не варто і говорити, що їх постійно докоряють і сміються. Головна героїня "Анжеліка" знайшла спосіб протистояти своїй повноті. Але про це по порядку. В кіносеріалі йдеться про дуже цікаву і повну дівчину на ім'я Анжеліка.

Вона могла реально вважатися щасливою людиною, тому що для хорошого життя у неї є все. Дівчина живе у власній квартирі, яка дісталася їй від бабусі, вона досить добре вчиться, і її оточує багато друзів. Якби тільки не вага, віна досягає практично позначки центнера, якщо бути точніше то вага головної героїні складається 99 кілограмів, тоді б настрій у дівчини постійно буа на висоті. Вона розуміє, що їй потрібно позбутися від бажаних солодощів, але не може відмовити собі в цьому. В один дивний день з дівчиною відбувається неймовірне - вона прокидається стрункою і красивою!

Дівчина збентежена, вона не розуміє, що з нею відбувається, але факт на обличчя, вона стала худенькою і привабливою, вона стала красунею. Ліка знаходить собі хлопця, її навіть кличуть на побачення. Але також несподівана стрункість перевтілюється в пухкі щоки. І тепер кожен день з тілом дівчини це відбувається кожен день. Героїня не в розумінні, що це з її тілом, але тепер її життя хоч якось змінюється, і вона може відчути себе бажаною.

Назва: Анжеліка / Дівчина своєї мрії
Англійська назва: Angelica
Рік випуску: 2014
Жанр: Комедії
У ролях: Євген Гончаров, Олександр Константинов , Марина Гайзидорская , Наталя Бардо , Ігор Лантратов , Аристарх Венес , Ксенія Теплова , Марія Баєва , Любов Толкаліна , Анжеліка Каширіна

Дивитися серіал Анжеліка (2 сезон) (2015) в хорошій якості

Анжеліка (2 сезон) (2015)Анжеліка (2 сезон) (2015)Анжеліка (2 сезон) (2015)

Анжелика (2 сезон) (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.