Ненавиджу і люблю (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Ненавиджу і люблю (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Ненавиджу і люблю (2015) українською мовою:

Батьки завжди намагаються заховати своїх чад від будь-яких ранячих помилок. Але далеко не завжди це вдається здійснити. Особливо тоді, коли це стосується безпосередньо справ сердечних.
Так і головна героїня, юна, ніжна дівчина безмірно закохується у юнака. Нічого неприпустимого в цьому не було б, якби цим хлопчиною не виявився її рідний, кровний брат. Це може дуже глибоко поранити дівчину, розбити її юне серце.

Мати дівчини ще в молодості, будучи дурною, втратила цього малюка, а коли знайшла, було, як їй здалося, вже пізно міняти жалісну ситуацію. Виявилося, що малюк вижив після складних пологів. До того ж безвідповідальна мати вважає, що це може безповоротно погіршити її стосунки з чоловіком, які складаються досить благополучно і псувати ідилію у відносинах не хочеться.

Але і в таємниці від всіх провідувати сина, з яким мати не бачилася все його життя - не вихід із такої трагічної ситуації. Все дуже заплутано, кожен крок може стати доленосним і життя кожного героя зміниться і ніколи вже не зможе обернутися таким спокійним і безтурботним, яким воно було раніше, до всіх фатальних подій. Чим закінчиться ця неймовірно сумна історія, який вихід знайде кожен із членів родини?

Оригінал: Ненавиджу і люблю
Жанр: мелодрами
Країна: Росія
Вийшов: 2015

Режисер: Гліб Якубовський
Ролі: Олена Оболенська, Дмитро Орлов, Кирило Дыцевич, Ольга Сизова, Тетяна Полосіна

Дивитися серіал Ненавиджу і люблю (2015) в хорошій якості

Ненавиджу і люблю (2015)Ненавиджу і люблю (2015)Ненавиджу і люблю (2015)

Ненавижу и люблю (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.