Погляд у минуле (2015)

Погляд у минуле (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Погляд у минуле (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Погляд у минуле (2015) українською мовою:

Багато людей люблять мріяти, тому що це властиво людині - думати як про своє майбутнє, так і про своє минуле. Комусь хочеться дізнатися про своє майбутнє, а хтось хотів би змінити своє минуле. Особливо часто подібні переживання відбувається у людей перед своїм весіллям. Про це ж переживає головна героїня серіалу "Погляд у минуле" Ребекка перед своїм весіллям. А їй є про що переживати, тому що це у неї другий шлюб.

До її превеликий жаль перший шлюб у неї виявився цілком невдалим і вона переживає, чи складуться в неї стосунки з її другим чоловіком. Якщо б вона була молодою, то у неї для виправлення помилок все життя була б попереду. Але адже їй вже майже сорок років і якщо на цей раз сімейне життя не вдасться, то можна взагалі опинитися ні з чим. Адже це велика удача, що з'явився чоловік, який нею зацікавився. І якщо і на цей раз вона зробить щось не так, то шлюб розсиплеться знову і третього шансу може більше не бути. Вона починає порівнювати свого майбутнього чоловіка з тим, з яким вона розлучилася.Як Ребеці зараз не вистачає її колишньої подруги Лоллі. Адже в молодості вони дуже дружили, ділилися своїми переживаннями і враженнями. Але потім, вийшовши заміж в перший раз, Ребеки з ним розлучилася. Вони вже не бачилися десять років, а адже колись вони вдвох були такі хороші подруги. Хто може підказати Ребеці, що необхідно зробити, щоб другий шлюб виявився вдалим? І найголовніше питання: чи варто їй виходити заміж за цього чоловіка?

Головна героїня починає аналізувати свій попередній шлюб, свої вчинки, розмови з колишнім чоловіком. Вона починає розуміти, що з її боку були допущені помилки і якби час повернувся назад, то вона в деяких ситуаціях вчинила б зовсім по-іншому. І в цьому випадку цілком можливо, що і життя б у неї склалася зовсім по-іншому і їй не довелося б виходити заміж вдруге.

І ось, в день свого весілля Ребеці довелося їхати на ліфті. Спускаючись в ньому, вона задається питаннями про своє майбутнє і про колишнє життя, вона мучиться всіма цими переживаннями. Раптово, коли відкриваються двері ліфта, то вона розуміє, що виявляється в минулому, в 1995 році. І вона знову в якості нареченої, але їде вона на своє перше весілля. Виявляється, що тут її чекає не тільки перший чоловік, але і колишня подруга. Доля надала їй шанс змінити своє майбутнє. Але чи зуміє Ребекка скористатися цим шансом, чи зможе вона змінити це майбутнє для себе? Про це можна дізнатися з драматичного серіалу "Погляд у минуле", якщо подивитися всі серії до кінця.

Назва: Серіал Погляд у минуле
Країна: США
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Майкл Трим, Бредлі Уолш, Джонатан Фрейкс
В ролях: Лаура Ремсі, Сара Голдберг, Крейг Хорнер, Джон Патрік Амедорі, Нік Кліффорд, Джессі Ходжес, Дрю Сидора

Дивитися серіал Погляд у минуле (2015) в хорошій якості

Взгляд в прошлое (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.